Eiropas futbola čempionāta finālturnīra debitante Ziemeļmaķedonija piedzīvo zaudējumu

Eiropas čempionāta futbolā finālturnīrā Rumānijā Austrijas valstsvienība ar 3:1 uzvarēja Ziemeļmaķedonijas izlasi, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu 18. minūtē atklāja Stefans Leiners, bet pēc desmit minūtēm Gorans Pandevs rezultātu izlīdzināja, panākot 1:1.

Taču otrais puslaiks pagāja Austrijas zīmē, gūstot vārtus Mihaelam Gregoričam un Marko Arnautovičam. Līdz ar to Austrijas izlase piedzīvoja savu pirmo uzvaru Eiropas čempionāta finālturnīru vēsturē.

2021. gada Eiropas čempionāts norisināsies līdz 11. jūlijam, un spēles notiks 11 pilsētās. Finālspēle notiks prestižajā Vemblija stadionā Londonā.

Iepriekšējā Eiropas čempionātā uzvaras laurus plūca Portugāles izlase, kas finālā ar 1:0 uzvarēja mājinieci Franciju.