Eirolīgā «Spartaks» sagrauj «La Fiorita»; «Ventspilij» minimāls zaudējums

UEFA Eiropas līgas turnīra otrās kārtas pirmajās spēlēs Jūrmalas “Spartaks” ceturtdien ar 6:0 sagrāva Sanmarīno vienību Montedžardino “La Fiorita”, savukārt FK “Ventspils ar 0:1 piekāpās Francijas Bordo “Girondins”, liecina organizatoru informācija.

Divu spēļu summas uzvarētāji iekļūs UEFA Eiropas līgas trešajā kārtā. Atbildes spēles notiks jau pēc nedēļas izbraukumā.

Duelī starp jūrmalniekiem un Sanmarīno komandu rezultāts tika atklāts jau sestajā minūtē, kad precīzs bija Jevgēņijs Kobzars. Vēlāk Kobzara rēķinā vēl viens vārtu guvums, un precīzi bija arī Artemijs Maļejevs, Ingus Šlampe, Arianers Smits un Ingars Sarmis Stuglis.

“Spartaks” Eirokausu sezonu sāka UEFA Čempionu līgas atlasē, pirmajā kārtā ar 0:2 zaudējot Serbijas klubam Belgradas “Crvena zvezda”. Ja jūrmalnieki iekļūs nākamajā kārtā, tad pretim stāsies tā pati Belgradas “Crvena zvezda”, vai arī Lietuvas komanda Marijampoles “Sūdava”.

Francijas kluba duelī pret "Ventspili" vienīgie vārti tika gūti jau spēles trešajā minūtē, kad brīvsitienu izpildīja Jusufs Zaidu izvirzīdams savu komandu vadībā. Ventspilniekiem pret prestižo "Girondins" neizdevās gūt izlīdzinājumu.

“Ventspils” pirmajā kārtā divu spēļu summā ar 8:3 uzvarēja Albānijas komandu Girokastras “Luftetari”. Ja ventspilniekiem izdosies pār varēt otro kārtu, tad trešajā pretim stāsies Stokholmas “Djurgardens” un Ukrainas “Mariupol” dueļa uzvarētāji.