Eirokausu komandas RFS un «Valmiera» uzvar virslīgas spēlēs

Latvijas futbola virslīgas 14. kārtā trešdien FK “Spartaks” ar 2:3 piekāpās “Valmiera FC”, kas jau gatavojas Eirokausu spēlei pret spēcīgo Polijas “Lech”, savukārt FK “Jelgava” ar 0:4 kapitulēja šo sezonu ļoti veiksmīgi iesākušajai RFS vienībai, liecina organizatoru informācija.

Duelī starp jūrmalniekiem un valmieriešiem jau pirmais puslaiks aizritēja dinamiski. Jau 11. minūtē "Valmieras" leģionārs Toluvalase Arokodare atklāja spēles rezultātu. "Spartaks" atbildi parādā nepalika - snaiperis Nemanja Belakovičs spēles rezultātu izlīdzināja, bet Ariagners Medina jau jūrmalniekus izvirzīja vadībā. Bet 42. minūtē atkal uzspīdēja Tolu, un komandas devās pārtraukumā ar rezultātu 2:2.

Otrā puslaika ievadā "Valmierai" izdevās izvirzīties vadībā, kad 57. minūtē vartus guva Daniils Skopenko.

Tikmēr duelī starp RFS un "Jelgavu" rīdzinieki uzreiz parādīja, kurš pamatoti ir spēles favorīts. Trīs vārtu guvumi jau pirmajā puslaikā - Artūrs Zjuzins, Emersons Santana Deoklesionu un Jānis Ikaunieks bija precīzi. Arī otrajā puslaikā rīdzinieki turpināja dominēt, kas vainagojās ar Namdi Činoso Offora vārtu guvumu.

Vēl trešdien dueli aizvadīja FK “Liepāja”, kas savā laukumā uzņēma finansiālu grūtību nomocīto FK “Ventspils” vienību. Spēles rezultāts tika atklāts vien 57. minūtē, kad precīzs bija "Liepājas" pussargs nigērietis Hogans Ukpa. Tikai 87. minūtē Kasparam Kokinam izdevās spēles rezultātu izlīdzināt. Spēle noslēdzās ar neizšķirtu 1:1.