Sadaļas Sadaļas

Duelis starp Šveices un Velsas futbola izlasēm noslēdzas neizšķirti

Sestdien Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku Eiropas čempionāta finālturnīra otrajā dienā Šveices futbola valstsvienība nospēlēja neizšķirti 1:1, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezutlātu vien 49. minūtē atklāja Brīles Embolo, izvirzot Šveices valstsvienību vadībā. 74. minūtē gan spēles intriga atjaunojās, kad Kīders Mūrs rezultātu izlīdzināja, panākot 1:1.

Šveices izlase aizvada jau piekto Eiropas čempionāta finālturnīru, iepriekšējā turnīrā sasniedza astotdaļfinālu, un tāds pats panākums arī 2018. gada Pasaules kausa finākturnīrā. Savukārt Velsas izlase Eiropas čempionāta finālturnīrā debitēja 2016. gadā, un iekļuva pusfinālā.

2021. gada Eiropas čempionāts norisināsies līdz par 11. jūlijam, un spēles notiks 11 pilsētās. Finālspēle notiks prestižajā Vemblija stadionā Londonā.

Iepriekšējā Eiropas čempionātā uzvaras laurus plūca Portugāles izlase, kas finālā ar 1:0 uzvarēja mājinieci Franciju.