Dubra netiek laukumā BATE zaudējumā Barselonā futbola Čempionu līgā

Kaspars Dubra trešdien palika uz Borisovas BATE rezervistu soliņa, bet Latvijas valstsvienības futbolista pārstāvētais Baltkrievijas klubs Čempionu līgas spēlē viesos ar 0:3 piekāpās Spānijas "Barcelona", liecina rīkotāju informācija. Dubra bija iekļauts spēles pieteikumā, tomēr laukumā netika.

"Barcelona" divus vārtus guva Neimars, tostarp vienus ar 11 metru soda sitienu, bet viens precīzs trāpījums bija Luisa Suaresa rēķinā. Neimars 30.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu, 60.minūtē mājinieku pārsvaru divkāršoja Suaress, bet trīs vārtu pārsvaru Neimars panāca 83.minūtē.

Dubram neizdevās uzspēlēt pret "Barcelona", jo savainojuma dēļ viņš izlaida arī abu komandu pirmo dueli pirms divām nedēļām Baltkrievijā, kur laukuma saimnieki zaudēja ar 0:2.

Otrā E grupas spēlē AS "Roma" futbolisti Itālijas galvaspilsētā ar 3:2 uzvarēja Lēverkūzenes "Bayer" no Vācijas. Pirms pēdējām divām spēļu kārtām "Barcelona" ir grupas līdere ar 10 punktiem, un vēl viens punkts tai garantēs dalību izslēgšanas spēlēs. AS "Roma" ir pieci punkti, "Bayer" četri, bet BATE - trīs punkti.

Dubra ir Latvijas izlases kandidāts dalībai pārbaudes spēlei 13.novembrī Belfāstā pret Ziemeļīriju.

Dalību astotdaļfinālā trešdien garantēja Sanktpēterburgas "Zenit" - Krievijas klubs Francijā ar 2:0 pārspēja Lionas "Olimpique" un izcīnīja ceturto uzvaru četrās spēlēs H grupā. Tuvu iekļūšanai astotdaļfinālā ir arī Vācijas klubs Minhenes "Bayern", kas trešdien mājās ar 5:1 sagrāva Londonas "Arsenal".