Latvijas kauss futbolā. "Riga" FC - FK "Liepāja/Mogo"

MHL Jauniešu hokeja līga. HK "Rīga" - "Kunlun RS Junior"

Divi Karašauska gūtie vārti nodrošina Latvijas kausu FK «Liepāja/Mogo»

Artūrs Karašausks trešdien Rīgā Latvijas kausa izcīņas finālā guvis divus vārtus, palīdzot FK „Liepāja/Mogo” ar 2:0 pārspēt „Riga" FC un izcīnīt pirmo titulu, liecina organizatoru informācija.

Pirmos vārtus Karašausks guva spēles trešajā minūtē, izpildot teicamu tālšāvienu, bet otros vārtus viņš guva 42. minūtē.

Nonākot iedzinējos ar 1:0, „Riga" FC radīja vairākas bīstamas epizodes, tomēr nevienu no tām realizēt neizdevās. Pirmā puslaika izskaņā Karašausks pārtvēra pretinieku piespēli, izraujoties vienatnē pret vārtsargu un otro reizi raidot bumbu Vladislava Kurakina sargātajos vārtos.

Par spīti „Riga" FC mēģinājumiem vārti otrajā puslaikā netika gūti, pirmo reizi Latvijas kausu izcīnot „Liepāja/Mogo”.

„Riga" FC šī bija otrā finālspēle. Arī iepriekšējā reizē pie kausa komandai tikt neizdevās.