Dāvis Ikaunieks palīdz kaldināt Jihlavas «Vysočina» uzvaru

Latvijas futbolists Dāvis Ikaunieks ar diviem gūtiem vārtiem palīdzēja savai komandai Jihlavas “Vysočina” gūt uzvaru Čehijas augstākās līgas spēlē, ar rezultātu 3:1 pieveicot “Teplice” komandu, liecina organizatoru informācija.

Ikaunieka rēķina otrais un trešais vārtu guvums – spēles septītajā minūtē viņš apspēlēja vārtsargu izgājienā viens pret viens. Otrie vārti – divas minūtes pirms pirmā puslaika beigām. Ikauniekam bija iespēja tikt pie vēl viena vārtu guvuma, kad spēles 15. minūtē viņam vajadzēja izpildīt 11 metru soda sitienu, taču šī iespēja nevainagojās ar rezultātu.

Čehijas augstākajā līgā “Vysočina” ar 19 punktiem, kas sakrāti 19 spēlēs, kopvērtējuma tabulā ieņem 12. vietu.