«Daugavpils» uzveic «Metta» / LU un Latvijas kausa pusfinālā cīnīsies ar «Spartaku»

Latvijas kausa futbolā ceturtdaļfināla spēlē svētdien BFC “Daugavpils” ar rezultātu 2:0 uzvarēja FS “Metta” / Latvijas Universitāte, liecina Latvijas Futbola federācijas informācija. Tādējādi pusfinālā “Daugavpilij” pretim stāsies jūrmalnieki FK “Spartaks”.

Spēles 27. minūtē BFC “Daugavpils” labā vārtus guva Mirabdulla Abdasovs, savukārt 77. minūtē pārsvaru dubultoja Marks Deružkisnkis.

Sestdien pirmajās ceturtdaļfināla spēlēs “Ventspils” ar 1:0 pieveica FK “Liepāja”, savukārt Jūrmalas “Spartaks” ar 3:1 uzvarēja Rīgas “Skonto”, kas šosezon spēlē pirmajā līgā.

Ceturtais ceturtdaļfināla mačs norisināsies 13. aprīlī, kad par uzvaru cīnīsies FK “Jelgava” un pirmās līgas komanda “Babīte”. Tad arī noskaidrosies, kas pusfinālā stāsies pretim “Ventspils” futbolistiem.

Latvijas kausa finālspēles notiks 22. maijā Jūrmalā, Slokas stadionā.