«Daugavpils» sagrauj Tukuma futbolistus, valmieriešiem beidzot vārti

Pēc Jāņu svinēšanas Latvijas futbola virslīgā ceturtdien četras spēles. Pastarīšu duelī līgas jaunpienācēja “Tukums 2000/TSS” ar 0:6 piedzīvoja sagrāvi spēlē pret BFC “Daugavpils”, savukārt FK “Ventspils” mājās nospēlēja neizšķirti 2:2 ar “Valmiera FC”,  bet "Metta" guva pirmo uzvaru, ar 1:0 pārspējot FK "Jelgava", liecina organizatoru informācija.

Tukumnieku un daugavpiliešu duelī spēles rezultātu izdevās atklāt vien pirmā puslaika kompensācijas laika otrajā minūtē, kad Latgales komandu vadībā izvirzīja Idovu Akintola. Otrā puslaka ievadā daugavpilieši tika pie soda sitiena, taču Vugaram Akserovam to neizdevās realizēt. Taču drīz pēc tam Edgars Ivanovs panāca jau 2:0 "Daugavpils" labā.

66. minūtē Akserovs tomēr tika pie sava vārtu guvumu, bet 77. minūtē Andrejs Kovaļovs panāca jau 4:0 daugavpiliešu labā. Ar to daugavpiliešu vārtu birums nebeidzās - spēles 88. minūtē Namdi Činoso Offors trieca jau piekto reizi šajā spēlē bumbu tukumnieku vārtos. Bet vēl minūti vēlāk Kovaļovs panāca jau 6:0.

Īsta intriga notika Ventspilī, jo spēles rezultātu atklāja tieši viesu komanda - valmieriešu labā ar vārtu guvumu izcēlās Toluvalase Arokodari. Starp citu, šie bija pirmie valmieriešu vārti šajā sezonā. Ventspilnieki atbildi parādā nepalika - vispirms otrā puslaika ievadā Kaspars Svārups izlīdzināja rezultātu, bet Giorgijs Eristavi panāca jau 2:1. Šoreiz gan valmierieši nepadevās, un spēles 75. minūtē Krišs Kārkliņš panāca neizšķirtu.

Tikmēr FK "Metta" tika pie pirmās uzvaras šajā sezonā, ar 1:0 uzvarot FK "Jelgava", kas vēl nebija cietusi zaudējumus. Vienīgos vārtus šajā mačā guva Raimonds Krolls.

Vēl ceturtdien līderpozīcijas noturēja RFS, kas ar 4:1 uzvarēja Jūrmalas "Spartaks", sagādājot jūrmlaniekiem pirmo zaudējumu šosezon. Rezultāts tika atklāts jau 12. minūtē, kad savos vārtos bumbu raidīja Nauris Bulvītis. Alans Sedriks Herve Kouadio panāca 2:0 RFS labā.

33. minūtē beidzot izdevās arī jūrmalniekiem, kad Lakijs Opara panāca 2:1. Pirmajā puslaikā vārtu birums nerimās - Tomašs Šimkovičs un Emersons Santana Deockesionalu guva vārtus, un pirms došanās uz ģērbtuvēm, reuzltāts uz tablo rādīja jau 4:1 RFS labā. Otrajā puslaikā vārtu birums nesekoja, un spēle noslēdzās ar šādu rezultātu.