Kas jāmaina Latvijas sportā? - Hokeja treneri turpina strādāt Krievijā, valsts grib to aizliegt ar likumu

Latvijas futbola Virslīga. RFS 1:2 "Valmiera FC"

Latvijas futbola Virslīga. FK "Metta" - FK "Auda"

«Daugavpils» futbolisti sāk sezonu ar uzvaru pār tukumniekiem

Latvijas futbola virslīgas pirmās kārtas spēlē svētdien “BFC Daugavpils” ar 2:1 uzvarēja “Tukums 2000/Telms” vienību, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts ar FK "Auda" un FK "Metta" spēles rezultātu)

Spēles rezultātu 45. minūtē atklāja nigēriešu leģionārs Idovu Davids Akintola , izvirzot mājiniekus vadībā ar 1:0. 77. minūtē Daniels Mīļais rezultātu izlīdzināja. Taču spēles pēdējās sekundēs Valērijs Lizunovs izrāva daugavpiliešiem uzvaru.

Tāpat vētdien principiālā virslīgas duelī FK "Auda" ar 1:0 uzvarēja FK "Metta". Vienīgos vārtus šajā spēlē guva Tomislavs Štrkaljs, realizējot 11 metru soda sitienu.

Jau ziņots, ka pirmās kārtas spēlēs šonedēļ FK “Liepāja” ar 3:1 uzvarēja Salaspils SK “Super Nova”, “Riga FC” ar 2:1 bija pārāka pār “Valmiera FC”, bet čempionvienība RFS ar 3:2 pārspēja Jūrmalas “Spartaku”.

Virslīgas sezona sākās 12. martā un ilgs līdz 13. novembrim. Dalību virslīgā uzsākušas desmit vienības – RFS, “Valmiera FC”, FK “Liepāja”, “Riga FC”, Jūrmalas “Spartaks”, “BFC Daugavpils” un FK “Metta”, kā arī jaunpienācējas no Nākotnes līgas FK “Auda”, “Tukums 2000/Telms” un FS “Super Nova”.