Daugavpils Futbola skolā pagarināts pārbaudes laiks

Daugavpils Dome pagarinājusi resoriskās pārbaudes termiņu saistībā ar iespējamiem pārkāpumiem Daugavpils Futbola skolā, preses konferencē otrdien vēstīja mēra pienākumu izpildītājs Igors Prelatovs.

Prelatovs skaidroja, ka dotajā brīdī tiek ievākta papildu informācija par iespējamajiem pārkāpumiem Daugavpils Futbola skolā.

Daugavpils domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Igors PrelatovsSilvija Smagare

  Domes vadītājs skaidroja, ka vēl turpinās pārbaude par, iespējams, nelikumīgām skolas direktora Naura Mackeviča darbībām. Pārbaudi bija paredzēts slēgt šodien, taču vēl nav saņemtas atbildes no Eiropas Futbola asociāciju savienības. Prelatovs preses konferencē neprecizēja, cik ilgi pārbaude pagarināta.

  Jau vēstīts, ka Daugavpils Futbola skolas direktors Mackevičs tika atstādināts no amata uz dienesta pārbaudes laiku, jo pašvaldībai radās aizdomas par iespējamiem daudzkārtējiem finanšu pārkāpumiem. Mackeviča atstādināšana radījusi sašutumu skolas audzēkņu vecāku un Daugavpils treneru vidū, kas domei adresējuši vēstules par notiekošā neizpratni.

  Pēc Makeviča atstādināšanas izglītības iestādes vadība tika uzticēta Aleksandram Vlasovam, kurš iepriekš bijis iesaistīts ar spēļu rezultātu sarunāšanu. Drīz vien viņš amatu pameta, un to pārņēma Sporta pārvaldes vadītājs Juris Stivriņš.

  Saistītie raksti
  Futbols
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti