Daugavpils «Daugava» no Čempionu līgas atvadās ar vēl četriem ielaistiem vārtiem

Daugavpils "Daugava" otrdien mājas spēlē ar 0:4 cieta sakāvi pret IF "Elfsborg" Čempionu līgas kvalifikācijas otrās kārtas atbildes spēlē un turnīrā izstājās, informēja organizatori. Divu spēļu summā absolūti pārāki ar 11:1 bija Zviedrijas kluba futbolisti.

Latvijas un Zviedrijas čempionu cīņā Daugavpilī tāpat kā pirms nedēļas Borasā dominēja "Elfsborg", rezultātu atklājot pirmajā puslaikā, bet pēc pārtraukuma viesi nostiprināja pārsvaru, iesitot vēl trīs vārtus.

"Elfsborg" 41.minūtē vadībā izvirzīja Džeims Kīns, savukārt Viktors Klaesons 61.minūtē viesu pārsvaru divkāršoja. Vēl pēc piecām minūtēm Niklass Hults panāca jau 3:0, bet Martins Andersons 86. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu. Čempionu līgas kvalifikācijā debitējušajai "Daugavai" jau pirms atbildes spēles nebija praktisku cerību uz tikšanu nākamajā kārtā, jo Zviedrijā tika piedzīvots smags zaudējums ar 1:7.

"Daugava" turnīrā cīņu sāka otrajā kvalifikācijas kārtā. Iekļūšanai Čempionu līgas pamatturnīrā jāpārvar arī trešā kvalifikācijas kārta un vēl izslēgšanas kārta. Eiropas prestižākā klubu turnīra fināls notiks 2014.gada 24.maijā Lisabonā.