Daugavpils «Daugava» netiek tālāk par pirmo kārtu Eiropas līgas kvalifkācijā

Eiropas līgas kvalifikācijas otrajā kārtā Latvijas futbola klubi nebūs pārstāvēti, praktiski kļuva skaidrs pēc Daugavpils "Daugavas" neizšķirta 1:1 pret Fēru salu "Vikingur", liecina rīkotāju informācija. Pēc ceturtdien Slokas stadionā aizvadītās spēles divu cīņu summā ar 3:2 pārāks bija Fēru salu klubs.

(papildināts ar pārējo Latvijas klubu zaudējumiem)
Atbildes spēlē mājiniekus 60.minūtē vadībā izvirzīja Oļegs Žatkins, kurš vārtu priekšā spēja ieraidīt bumbu tīklā. Taču trīs minūtes pirms spēles beigām Andreass Olsens viesiem panāca neizšķirtu, tādējādi nodrošinot "Vikingur" uzvaru divu spēļu summā.

Pārējiem diviem Latvijas klubiem Eiropas līgas kvalifikācijā vairs nebija praktisku izredžu iekļūt nākamajā kārtā jau pirms atbildes spēlēm. FK "Jelgava" ceturtdien mājās ar 0:2 zaudēja Norvēģijas  "Rosenborg", kam pirms nedēļas viesos piekāpās ar 0:4. Savukārt Rīgas "Daugava" savā laukumā ar 0:3 piekāpās Skotijas "Aberdeen", kam pirms nedēļas pretinieka laukumā zaudēja ar 0:5.

Latvijas virslīgas pērnās sezonas uzvarētāji FK "Ventspils" vēl startēs Čempionu līgas kvalifikācijā, kur otrajā kārtā tiksies ar Zviedrijas čempioniem "Malmo".