Dānijas un Francijas izlasēm pirmais bezvārtu neizšķirts finālturnīrā

Otrdien Maskavā “Lužņiku” stadionā Pasaules kausa finālturnīrā piedzīvots šajā turnīrā pirmais bezvārtu neizšķirts - Francijas un Dānijas futbola izlases nospēlēja neizšķirti 0:0, abām komandām tālāk tiekot izslēgšanas spēlēs.

Lai gan Dānija apņēmīgi iesāka cīņu un arī Francijai bija daudz iespēju gūt vārtus, tomēr abas komandas rādīja piesardzīgu un garlaicīgu futbolu. Francija jau iepriekš bija nodrošinājusi iekļūšanu astotdaļfinālā, bet Dānijai pietika ar neizšķirtu.

Spēles spilgtākās epizodes

27 minūtē gan iespēja atklāt rezultātu bija Francijas izlasei, kad tā tika pie 25 metru soda sitiena, taču dāņi to neitralizēja, neļaujot apdraudēt savus vārtus.

Laba, bet neizmantota iespēja Francijas izlasei

Spēle turpinājās aktīvi, bet reālu pārsvaru Francijas izlase sāka parādīt tikai pirmā perioda noslēgumā. Taču pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrajā puslaikā spēle nebija tik spraiga, kā varētu sagaidīt no šāda līmeņa komandām. Tas gan arī skaidrs - Francijai silta vieta jau garantēta, bet Dānijai pietiek ar neizšķirtu, lai tiktu tālāk. Ne viena, ne otra izlase nerādīja futbolu, kādu to gaidīja skatītāji pilnā stadiona tribīnēs. Viņi to apliecināja ar skaļu ūjināšanu.

Turnīra ievadā Dānijas futbola izlase ar 1:0 uzvarēja C grupas pastarīti Peru, bet turpinājumā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Austrāliju.

Tikmēr Francija ar 2:1 smagā cīņā uzvarēja Austrāliju, bet vēlāk ar 1:0 pieveica Peru.