Sporta ziņas

Futbols

Sporta ziņas

Handbols

Latvijas sieviešu futbola izlase

Dāmu futbola izlase gatavojas mačam ar Slovākiju

Piektdien Liepājā otro Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēli pret Slovākiju aizvadīs Latvijas sieviešu futbola izlase.

Pirmajā kvalifikācijas mačā septembrī Latvijas dāmu futbola izlase cienīgā mačā ar 1:4 piekāpās Eiropas trešajai spēcīgākajai komandai Zviedrijai. Pēc šīs spēles un iepriekš vairākām valstsvienības spēlētājām bijuši vairāki vilinoši piedāvājumi no ārzemju klubiem.

Dāmu izlases galvenais treneris Didzis Matīss LTV norādīja, ka nevar skriet uzreiz pēc pirmā piedāvājuma. Bijuši piedāvājumi no lieliskiem klubiem, kā, piemēram, no Milānas “Inter”, tāpat arī no “Juventus” un “AC Milan”. Piedāvājumi bijuši labi, taču jāizvērtē un jāatrod īstais brīdis, kad pievienoties jaunam klubam.

Izlases aizsardze Elīna Spruntule atzina – piedāvājumi bijuši, taču tie netiek izmantoti. Neviena spēlētāja negrib izlīst no komforta zonas. Viņa norādīja, ka Latvijas klubi pietiekami sagatavo, tāpat arī neviena nevēloties doties prom viena – vienai svešā valstī esot diezgan problemātiski.

Tagad Matīsa vadītajai komandai priekšā spēle ar Slovākiju. Slovākietes F grupas rangā ir vistuvāk Latvijai. Pretiniecēm vājākais posms esot aizsardzības līnija, uz kuru Latvijas dāmām jāliek lielākais akcents, atzina Matīss.

Pēc spēles ar Slovākiju turpat Liepājā 8. oktobrī Latvijai jāspēkojas ar spēcīgo Islandes izlasi. Pēc tam Latvijai atliks tikai viena oficiālā spēle – novembrī jāspēkojas ar Ungārijas dāmām.

Saistītie raksti
Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti