Čīles futbolisti vēlreiz izcīna Amerikas kausu; Mesi netrāpa pēcspēles sitienu

Amerikas kausu savā īpašumā svētdien paturēja Čīles valstsvienība, kas finālā pēcspēles sitienos Ņūdžersijā pieveica Argentīnas futbolistus, liecina organizatoru informācija. Pamatlaiks un pagarinājums beidzās neizšķirti 0:0, bet 11 metru sitienu sērijā Čīle bija pārāka ar 4:2, turklāt Argentīnai tās superzvaigzne Lionels Mesi savu iespēju neizmantoja.

Mesi pēcspēles sērijā sita pāri vārtu pārliktnim un neveicās arī viņa komandas biedram Lukasam Biljam, savukārt Fransisko Silva Čīles izlasē rezultatīvi veica izšķirošo sitienu. Abas komandas asumiem bagātajā spēlē jau pirmajā puslaikā palika 10 vīru sastāvā pēc čīlieša Marselo Diasa noraidījuma 28.minūtē un Markosa Roho saņemtās sarkanās kartītes 43.minūtē.

Arī pērn Amerikas kausa finālā Čīle uzveica argentīniešus pēcspēles 11 metru sitienu sērijā, kas sekoja pamatlaikam un pagarinājumam bez vārtu guvuma.

Argentīnieši trešo gadu pēc kārtas spēlēja liela turnīra finālā, taču cieta vēl vienu neveiksmi pēc zaudējuma gan 2015.gada Amerikas kausa izšķirošajā spēlē, gan 2014.gada Pasaules kausa finālā. Jau 23 gadus Argentīnas futbolistiem nav izdevies uzvarēt augstākā līmeņa turnīrā. Tukšā arvien palicis arī pieckārt par pasaulē gada labāko futbolistu atzītais Mesi.