Čempionvienība «Riga FC» negaidīti piedzīvo sezonas pirmo zaudējumu

Latvijas futbola virslīgas otrās kārta spēlē sestdien Jūrmalas “Spartaks” Slokas stadionā ar 2:1 uzvarēja pērnās sezonas čempioni “Riga FC”, savukārt FK "Liepāja" pārliecinoši ar 3:0 uzvarēja "Metta" futbolistus, liecina organizatoru informācija.

Pirmā puslaika kompensācijas laika ievadā Nemanja Belakovičs ar vārtu guvumu izvirzīja mājiniekus vadībā, sarūgtinot čempionvienību, kurai pārtraukumā nācās doties iedzinēja lomā.

Otrā puslaika ievadā "Spartaks" vēlreiz sarūgtināja "Riga FC", vārtus gūstot Čikezijam Miraklam Nvaorisam. 70. minīutē Filipe Brisola gan spēja sadeldēt rezultāta starpību, atjaunojot spēles intrigu.

Vēl svētdien savstarpējo dueli aizvadīja FK “Liepāja” un FK “Metta”. Jau spēles 27. minūtē liepājniekus vadībā izvirzīja Mārtiņš Ķigurs. Tieši viņš parūpējās, lai rezultāta starpība pieaugtu līdz 2:0. Nigēriešu leģionārs Ričards Fraidejs 77. minūtē panāca jau 3:0 liepājnieku labā, laupot "Mettai" cerības uz rezultāta izlīdzināšanu.

Pirmās kārtas spēlēs "Spartaks" ar 2:1 pārspēja "Mettu, bet "Riga FC" ar 2:00 bija pārāka pār "Valmiera FC", savukārt "Liepāja"ar 2:0 pierādīja savu pārākumu ar 2:0 spēlē pret BFC "Daugavpils".

Jau ziņots, ka sestdien otrajā kārtā FK “Ventspils” bez pūlēm ar 3:0 uzvarēja līgas jaunpienācēju “Tukums 2000/TSS”,, FK “Jelgava” kuriozā veidā ar 1:0 pieveica BFC “Daugavpils” futbolistus, bet RFS ar 4:0 viesos sagrāva “Valmiera FC” komandu.

Pēc divām aizvadītām kārtām līderpozīcijās ar divām uzvarām ir Jūrmalas "Spartaks", FK "Jelgava", RFS, un FK "Liepāja", pa vienai uzvarai "Riga FC" un FK "Ventspils" rēķinos, bet bez punktiem vēl joprojām BFC "Daugavpils", "Metta", "Valmiera FC" un jaunpienācēja "Tukums 2000/TSS".