Sporta ziņas

LFSP kopsapulce

Sporta ziņas

Latvijas futbola virslīga

Latvijas futbola virslīga, FK «Metta/ LU» - «Riga FC»

Čempionvienība «Riga» FC izrauj uzvaru pār «Metta/LU»

Latvijas futbola virslīgas pērnās sezonas uzvarētājs FC “Riga” piektdien ne bez grūtībām uzvarēja “Metta/LU” ar rezultātu 2:1, liecina organizatoru informācija.

“Riga FC” “Mettas” laukumā klājās grūti – lielā bumbas kontrole spēles sākumā “Rigai” neko nedeva. Tieši otrādi – bīstamāki momenti bija tieši “Mettai”, un viens no tiem beidzās ar brīvsitienu, un Tamirlans Džamalutdinovs izvirzīja vadībā mājiniekus.

“Rigai” atkāpšanās ceļa nebija – te grožus rokās ņēma Artūrs Karašausks – ar aktīvo spēli flangos tieši pēc Karašauska piespēles pret savu bijušo komandu vārtus guva Vladislavs Fjodorovs. Un, kā pienākas, viņš par šo vārtu guvumu nepriecājās.

Karašausks turpināja spīdēt arī otrajā puslaikā, kad pēc viņa piespēles otros, un, kā izrādījās arī pēdējos vārtus šajā spēlē guva  Tomislavs Šaričs, un “Riga” varēja svinēt jau otro uzvaru jaunajā sezonā, izvirzoties arī tabulas līderpozīcijās.

“Tā ir futbola dzīve. Es pārgāju uz citu komandu – neko darīt. Bišķiņ dīvaini bija, bet tiku galā ar to,” LTV atzina Fjodorovs, norādot: “Mēs zinām,, ka “Metta” ir jauna komanda, daudz skrien, labi spēlē ar bumbu, tāpēc bija ļoti grūti  - varēja redzēt, 2:1 tikai rezultāts. Bet es domāju, ka galvenais ir trīs punkti mums, uzvara, un iesim tālāk.”

Pēc šīs spēles abām komandām sāksies izlašu pauze. “Metta” šo pauzi pavadīs tepat Latvijā, bet “Riga” jau sestdien izlidos uz Kipru, kur trenēsies nākamās desmit dienas.

Pirms nedēļas “Riga” ar 1:0 ne bez grūtībām pārspēja FK “Jelgava”, bet “Metta/LU” zaudēja “Daugavpils” komandai ar 0:1.

Jau sestdien turpināsies virslīgas otrā kārta – Jūrmalas “Spartaks” tiksies ar RFS, bet “Jelgava” centīsies gūt uzvaru pār FK “Ventspils”, bet svētdien “Valmiera Glass/ViA” spēkosies ar “Daugavpili”.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti