Čempionu līgas ceturtdaļfināli sākas ar kaujinieciskiem neizšķirtiem

Pirmās divas spēles futbola Čempionu līgas ceturtdaļfinālos otrdien noslēdzās ar neizšķirtiem, taču skatītāji negarlaikojās ne Barselonā, ne Mančestrā. Divu Spānijas klubu cīņā "Barcelona" nospēlēja 1:1 pret Madrides "Atletico", savukārt "Manchester United" ar tādu pašu rezultātu noslēdza spēli pret Minhenes "Bayern", liecina rīkotāju informācija.

Mančestrā līdz laukuma saimnieku gūtajiem vārtiem lielākoties dominēja "Bayern", taču 58. minūtē Nemanja Vidičs pēc stūra sitiena ar galvu raidīja bumbu viesu vārtos. Nepilnas 10 minūtes vēlāk "Bayern" ātru saspēli ar netveramu sitienu no soda laukuma noslēdza Bastians Švainšteigers un titula pašreizējiem īpašniekiem panāca izlīdzinājumu. Atbildes spēli 9.aprīlī Švainšteigeram gan būs jāizlaiž, jo neilgi pirms cīņas beigām viņu noraidīja par otro brīdinājumu.

"Manchester United" šosezon nesokas Anglijas Premjerlīgā, tādēļ praktiski vienīgā iespēja arī nākamajā sezonā spēlēt Čempionu līgā ir uzvarēt Eiropas prestižākajā klubu turnīrā. Šosezon Čempionu līgā "Manchester United" savā laukumā vēl ne reizi nav zaudējuši.

Savukārt Barselonā laukuma saimnieki nonāca iedzinējos, kad Madrides "Atletico" 56. minūtē ar spēcīgu tālšāvienu vadībā izvirzīja Djegu. Viesi organizēti aizsargājās, tomēr Neimars 71. minūtē ar iegrieztu sitienu panāca izlīdzinājumu.

Pārējos divos ceturtdaļfinālos pirmās spēles notiks trešdien - Madrides "Real" uzņems Vācijas klubu Dortmundes "Borussia", bet "Paris Saint Germain" būs laukuma saimnieki pret Londonas "Chelsea".