Latvijas čempionāta pusfināls volejbolā. "RTU/Robežsardze" - "Limbaži MSĢ"

Latvijas-Igaunijas basketbola līga, "VEF Rīga" - "Rapla"

Latvijas futbola virslīga. "Riga FC" - "Valmiera Glass ViA"

Čempioni «Riga» FC jaunā trenera debijā zaudē Valmieras futbola klubam

Pašreizējie titula īpašnieki "Riga" FC svētdien komandas jaunā galvenā trenera Oļega Kubareva oficiālajā debijā ar 0:1 mājās zaudēja "Valmiera Glass/ViA" futbolistiem Latvijas virslīgas spēlē, liecina rīkotāju informācija. Trešās kārtas noslēguma spēlē FK "Ventspils" ar 2:0 pārspēja "Metta/LU" vienību.

(papildināts ar FK "Ventspils" uzvaru)
Valmieras klubam uzvaras vārtus 32.minūtē pēc stūra sitiena guva Francijas leģionārs Pasifiks Džonugbe. Visi "Riga" FC centieni panākt neizšķirtu bija velti un komanda cieta neveiksmi pēc uzvarām pirmajās divās spēlēs.

"Riga" FC sezonā pirmās divas spēles aizvadīja Mihaila Koņeva vadībā, lai gan Kubarevs Rīgā ieradās jau marta sākumā. Kubarevs arī vadīja "Riga" 10 dienu treniņnometni Kiprā, bet oficiāli par viņa stāšanos amatā Krievijas pilsonim Sergejam Lomakinam piederošais klubs paziņoja tikai šonedēļ, kad Baltkrievijas speciālists 26.martā saņēma darba atļauju.

"Valmiera Glass/ViA" tika pie divās spēlēs otrās uzvaras, kas komandu turnīra tabulā ierindo uzreiz aiz līderes RFS.

Savukārt Ventspilī laukuma saimniekus 16.minūtē vadībā izvirzīja Anastasijs Mordatenko, bet uzvaru ar otro vārtu guvumu 56.minūtē nostiprināja Tosins Aijeguns.

Jau vēstīts, ka sestdien turnīra līderi RFS uzveica FK "Jelgava" futbolistus (2:1), bet Jūrmalas "Spartaks" pārspēja FK "Liepāja" vienību (1:0).