Čempioni Jūrmalas «Spartaks» pret «Metta/LU» futbolistiem izcīna sezonā pirmo uzvaru

Pie pirmās uzvaras Latvijas virslīgas sezonā sestdien tika pašreizējie čempioni Jūrmalas "Spartaks", kas mājas spēlē Kauguros ar 3:0 pieveica "Metta/Latvijas Universitāte" futbolistus, liecina rīkotāju informācija.

Laukuma saimnieki visus trīs vārtus guva otrajā puslaikā. Divreiz izcēlās Edgars Gauračs ar precīziem sitieniem 54. un 70.minūtē, savukārt Mārcis Ošs mača izskaņā guva trešos vārtus.

Jau vēstīts, ka piektdien FK "Ventspils" viesos OIainē ar 2:0 sagādāja pirmo zaudējumu FK "Jelgava" vienībai. Otrās kārtas noslēgumā svētdien "Riga" FC būs laukuma saimnieki pret RFS, bet "Liepāja/Mogo" uzņems "Valmiera Glass/ViA" futbolistus.