Čempioni FK «Liepāja» sezonas startā zaudē «Spartaka» futbolistiem

Pašreizējie Latvijas čempioni FK "Liepāja" virslīgas jaunās sezonas pirmajā spēlē piektdien mājās ar 1:2 piekāpās "Spartaka" futbolistiem, liecina organizatoru informācija. Visi vārti "Daugavas" stadiona mākslīgā seguma laukumā tika gūti otrajā puslaikā, kurā viesi divreiz izvirzījās vadībā.

Sezonas pirmos vārtus viesiem 61.minūtē pēc stūra sitiena ar galvu guva baltkrievu leģionārs Dzimtrijs Platonovs. Savukārt liepājniekiem 73.minūtē rezultātu līdzsvaroja Dāvis Ikaunieks, pēc kura izpildītā soda sitiena "Spartaka" vārtsargs Vladislavs Kurakins nesavaldīja zemu lidojušo bumbu. Taču jau trīs minūtes vēlāk laukuma saimnieki atkal nonāca iedzinēju lomā, kad pēc centrējuma spēcīgs un precīzs sitiens ar galvu izdevās Jevgeņijam Kazačokam.

Virslīgā šosezon startē astoņas komandas, kuru vidū ir arī FK "Ventspils", FK "Jelgava", BFC "Daugavpils", "Metta"/"Latvijas Universitāte" , kā arī divas jaunas komandas "Riga" FC un Rīgas Futbola skola (RFS).

FK "Ventspils" sestdien mājās spēlēs ar "Riga" FC, bet FK "Jelgava" uzņems Rīgas Futbola skolu, savukārt pirmā kārta noslēgsies svētdien Rīgā ar "Metta"/LU un BFC "Daugavpils" cīņu. Sezonā līdz novembra vidum komandas aizvadīs četru apļu turnīru.