Cauņas vārtu guvums palīdz Maskavas CSKA futbolistiem tikt Krievijas kausa astotdaļfinālā

Gandrīz trīs gadus ilgušu pauzi vārtu gūšanā oficiālās klubu spēlēs trešdien pārtrauca Aleksandrs Cauņa, kura pārstāvētā Maskavas CSKA Krievijas kausa izcīņas 1/16 finālā ar 2:1 pagarinājumā uzveica Irkutskas "Baikal" futbolistus, liecina organizatoru informācija.

Irkutskā aizvadītajā spēlē Cauņa bija precīzs 78. minūtē, ar spēcīgu sitienu no soda laukuma robežas panākot neizšķirtu 1:1. Uzvaras vārtus spēlē pret Krievijas pirmās līgas klubu 109.minūtē CSKA guva Kirils Pančenko.

Cauņa pirmoreiz sezonā laukumā devās pamatsastāvā un laukumā bija visu spēli.

Astotdaļfinālā CSKA pretinieki būs Krasnojarskas "Jeņisej" un Jekaterinburgas "Ural" spēles uzvarētāji.

Iepriekšējos vārtus Cauņa guva 2012.gada novembrī, taču viņa turpmāko karjeru būtiski ietekmēja savainojumi. Šosezon viņš trijās CSKA spēlēs Krievijas Premjerlīgā laukumā bija tikai 27 minūtes.

Latvijas valstsvienībā Cauņa vārtus guva arī 2013.gada martā Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē pret Lihtenšteinu (1:1).