Briselē atceļ Beļģijas un Portugāles futbola valstsvienību spēli

Drošības apsvērumu dēļ nākamnedēļ Briselē nenotiks Beļģijas un Portugāles futbola valstsvienību pārbaudes spēle, trešdien informēja Beļģijas Futbola federācija. Atcelt spēli lūdza Briseles varas iestādes.

(papildināts ar spēles pārcelšanu uz Portugāli)
Uzreiz pēc otrdien notikušajiem teroristu uzbrukumiem Briseles lidostā un metro Beļģijas futbola izlase pārtrauca treniņus, bet par otrdien paredzētās pārbaudes spēles norisi informācijas uzreiz nebija. Vēlāk puses pavēstīja, ka spēle notiks paredzētajā laikā, bet Leirijas pilsētā Portugālē. 

Beļģijas valstsvienības kapteinis Vinsents Kompanī aicināja rīkoties ar cieņu, kā arī neļauties naidam un tā sludinātājiem, lai cik grūti tas arī nebūtu. 

Jau otro pārbaudes spēli pēc kārtas Beļģijas izlasei mājās neizdosies aizvadīt. Novembrī pēc teroristu uzbrukumiem Parīzē atcēla Briselē ieplānoto Beļģijas spēli pret Spāniju.

Savukārt bez izmaiņām piektdien risināsies Nīderlandes un Francijas nacionālo izlašu pārbaudes spēle Amsterdamā, kuru no Briseles šķir 175 kilometri. 

Latvijas valstsvienība piektdien pārbaudes spēli aizvadīs izbraukumā Slovākijā, bet nākamo otrdien pret mājinieku izlasi spēlēs Gibraltārā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti