Brīnumainais Mesi kaldina «Barcelona» pārliecinošu uzvaru Čempionu līgas pusfināla spēlē

Lionels Mesi ar diviem precīziem sitieniem un Neimaram izkārtotu trešo vārtu guvumu spēles pēdējā stundas ceturksnī trešdien nodrošināja "Barcelona" futbolistiem mājās pārliecinošu uzvaru 3:0 pār Minhenes "Bayern" Čempionu līgas pusfināla pirmajā cīņā, liecina rīkotāju informācija.

Karjerā simtajā spēlē Eiropas klubu turnīros Mesi atkal apsteidza Krištianu Ronaldu un kļuva par absolūtu rezultativitātes līderi Čempionu līgā. Trīs vārtu pārsvars pirms atbildes spēles saglabā "Barcelona" labas izredzes pirmoreiz pēdējos četros gados sasniegt Čempionu līgas finālu.

Neveiksmīga atgriešanās Barselonā izvērtās Vācijas čempionu trenerim Pepam Gvardiolam, kam vēl līdz 77. minūtei bija itin labas izredzes mājup uz Minheni doties patīkamā noskaņojumā. Gvardiola pirmoreiz karjerā vadīja Minhenes klubu cīņā pret "Barcelona", ko viņš pameta 2012.gadā pēc panākumiem bagātiem četriem gadiem, kuros tika izcīnīti arī divi Čempionu līgas tituli.

"Bayern" izredzes pamatīgi iedragāja Mesi, kurš rezultātu atklāja ar teicamu sitienu ar kreiso kāju no soda laukuma robežas vārtu tuvajā apakšējā stūrī. Trīs minūtes vēlāk viņš soda laukumā zibenīgi apspēlēja Džeromu Boatengu un vienā mirklī pārsita bumbu pāri vārtsargam Manuelam Noieram, kurš iepriekš vairākkārt, it īpaši pirmajā puslaikā, glāba viesus no vārtu zaudējuma.

Vācijas klubs centās gūt vismaz vienus atbildes vārtus, kas būtiski uzlabotu izredzes pirms atbildes spēles, taču kompensācijas laika pēdējā minūtē Mesi izvirzīja ātrā triecienā Neimaru, kurš panāca iespaidīgu trīs vārtu pārsvaru.

Atbildes spēle Minhenē notiks pēc nedēļas. Pirms diviem gadiem "Bayern" pusfinālā guva pārliecinošu uzvaru summā 7:0 pār Tito Vilanovas tolaik vadīto "Barcelona".

Jau vēstīts, ka otrā pusfinālā Turīnas "Juventus" otrdien mājās Itālijā pirmajā spēlē ar 2:1 uzvarēja Madrides "Real" futbolistus.