Brazīlijas izlase pārspēj Kazahstānas telpu futbolistus cīņā par 3.vietu Pasaules kausā

Brazīlijas telpu futbola izlase svētdien Kauņā ar 4:2 uzvarēja Kazahstānu spēlē par 3.vietu Pasaules kausa izcīņā.

Pirmo reizi finālturnīra labāko četriniekā iekļuvusī Kazahstānas izlase divreiz izvirzījās vadībā, tomēr uzvaru izcīnīja viņu titulētākie pretinieki.

Kazahstānas izlasei atklāt rezultātu 12.minūtē palīdzēja vārtsargs Igita, no laukuma centra piespēlējot Albertam Akbalikovam, kurš raidīja bumbu vārtos.

Aplamas situācijas izpratnes dēļ kazahi piecas minūtes pēc pārtraukuma parūpējās, lai rezultāts kļūtu neizšķirts. Tainans neskatīdamies atspēlēja vārtsargam, kurš vēl nebija atgriezies vārtos, un bumba lēni ieripoja tīklā.

Tainans reabilitējās otrā puslaika vidū, no vārtu priekšas rezultatīvi noslēdzot Kazahstānas uzbrukumu. Taču nepagāja pat minūte, un ar teicamu sitienu vārtu tālajā stūrī neizšķirtu atjaunoja Rodrigo. Sešarpus minūtes pirms spēles beigām brazīlieši izmantoja pretinieku kļūdu aizsardzībā un Ferao izvirzīja 2012.gada čempionus vadībā.

Kazahstānas izredzes izglābties ar tālu un precīzu sitienu samazināja Le, panākot 4:2.

Vēlāk svētdien finālā tiksies titula pašreizējā īpašniece Argentīnas izlase un Eiropas čempioni portugāļi.

Pusfinālā Portugāles valstsvienība uzveica Kazahstānu, turpretim argentīnieši bija pārāki par Brazīlijas izlasi.

Finālturnīrā Lietuvā startēja 24 komandas, kas sākotnēji tika sadalītas sešās grupās, kur izspēlēja apļa turnīru. Katras grupas divas spēcīgākās komandas un četras labākās trešās vietas ieguvējas iekļuva izslēgšanas pirmajā kārtā jeb astotdaļfinālā.