Brazīlijas futbolisti saber vārtus Dienvidkorejai, rotaļīgi sasniedz ceturtdaļfinālu. Galvenie notikumi

Brazīlijas izlase pirmdien apliecināja atbilstību Pasaules kausa favorītes statusam un ar uzvaru 4:1 pār Dienvidkoreju futbola paraugdemonstrējumu cienīgā spēlē iekļuva ceturtdaļfinālā.

Cīņā par vietu pusfinālā Brazīlijas valstsvienību gaidīs tikšanās ar Horvātijas futbolistiem, kuri iepriekš pēcspēles 11 metru sitienos pārspēja Japānu

Jau pirmajā puslaikā brazīlieši iesita četrus beztbildes vārtus un ar radošu spēli uzbrukumā radīja vēl vairākas teicamas iespējas, ko liedza realizēt pārlieku individuāla aizraušanās.

Brazīlija atklāj rezultātu

Vinisiuss Žuniors brazīliešus vadībā izvirzīja 7. minūtē pēc Rafinjas piespēles šķērsām pāri soda laukumam.

Brazīlieši divkāršo pārsvaru

Ātri vien dienvidkorejieši pārkāpa noteikumus soda laukumā pret Ričarlisonu, un pēc traumas izdziedēšanas komandas sastāvā atgriezies Neimars realizēja 11 metru soda sitienu.

Brazīlijas izlases pārsvars sasniedz 3:0

Nebija vēl nospēlēta pusstunda, kad brazīlieši ar vairākām piespēlēm vienatnē pret vārtiem izvadīja Ričarlisonu, kurš ar kreiso kāju raidīja bumbu garām vārtsargam tīklā.

Brazīlijas izlase iesit ceturtos vārtus

Lukass Paketa izcēlās septiņas minūtes vēlāk, pārvēršot vārtu guvumā Vinisiusa Žuniora piespēli pāri pretinieku aizsargiem.

Brazīlieši pēc pārtraukuma vēl aktīvi meklēja iespējas uzbrukumā, bet pamazām pierima, ļaujot pretiniekiem līdzsvarot spēles gaitu. Vairākās epizodēs Brazīlijas izlasi glāba vārtsargs Alisons, tomēr lielais rezultāta pārsvars neradīja šaubas par cīņas iznākumu.

Dienvidkorejas izlases prestiža vārtu guvums

Iespējas veidot savu spēli uzbrukumā Dienvidkorejas izlase izmantoja 76. minūtē – varens tālsitiens no vairāk nekā 20 metriem izdevās Paikam Sungho.

Pirmo vietu G grupā nodrošinājusī Brazīlijas izlase pēc uzvarām pār Serbiju (2:0) un Šveici (1:0) trešajā mačā gan piekāpās tālāk netikušajai Kamerūnai (0:1), bet jau pirms neveiksmes bija nodrošinājusi dalību astotdaļfinālā. Turpretim Dienvidkorejai otro vietu H grupā un dalību izslēgšanas pirmajā kārtā nodrošināja uzvaras vārti kompensācijas laikā spēlē pret Portugāli (2:1). Līdz tam dienvidkorejieši nospēlēja neizšķirti ar Urugvaju (0:0) un zaudēja Ganai (2:3).

Pasaules kausa finālturnīrā Katarā startēja 32 valstsvienības, kas turnīra pirmajā posmā tika sadalītas astoņās grupās un līdz 2. decembrim izspēlēja apļa turnīru. Pa divām labākajām katras grupas komandām iekļuva izslēgšanas posmā, kas noslēgsies ar finālu 18. decembrī.