Brazīlija zaudē Peru futbolistiem un netiek Amerikas kausa izslēgšanas spēlēs

Pieckārt par pasaules čempioni kļuvusī Brazīlijas valstsvienība svētdien ASV ar 0:1 zaudēja Peru futbolistiem Amerikas kausa izcīņas jeb Copa America pēdējā grupas spēlē un netika izslēgšanas turnīrā, liecina organizatoru informācija. Brazīlieši grupā palika trešie aiz Peru un Ekvadoras, tādēļ ceturtdaļfinālā nespēlēs.

Pret Peru brazīliešiem būtu pieticis ar neizšķirtu, taču favorīti nespēja gūt vārtus, savukārt peruāņiem uzvaru nodrošināja Rauls Ruidiass 75.minūtē. Brazīlijas futbolisti gan apgalvoja, ka Ruidiass vārtus Foksboro stadionā guva ar roku, tomēr tiesnesis urugvajietis Andress Kunja pēc apspriešanās ar palīgiem savu viedokli nemainīja.

Iepriekšējās 16 spēlēs peruāņi kopš 1985.gada pret Brazīlijas izlasi arvien bija palikuši bez uzvaras. Tālāk par grupu kārtu Amerikas kausa izcīņā Brazīlija netika pirmoreiz gandrīz 30 gadu laikā.

Vienīgo uzvaru grupā brazīlieši guva pret Haiti (7:1), bet pret Ekvadoru nospēlēja neizšķirti (0:0). Pēc neveiksmes Brazīlijas treneris Dunga sacīja, ka baidās tikai no nāves, nevis atlaišanas, ar ko vienmēr jārēķinās komandā, no kuras prasa augstus rezultātus.

Ekvadorieši ceturtdaļfinālā tiksies ar mājiniekiem ASV futbolistiem, turpretim Peru spēlēs pret Kolumbijas izlasi. Vēl divi ceturtdaļfinālu pāri noskaidrosies pirmdien un otrdien.