Brazīlija ar minimālu pārsvaru pirmā sasniedz telpu futbola čempionāta pusfinālu

Pasaules telpu futbola pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Viļņā Brazīlijas futbolisti ar 1:0 pārspēja Maroku, turpinot turnīru nepārspēti.

Vienīgos vārtus brazīļi guva pirmā puslaika vidū pēc standartsituācijas.

Pirmajās minūtēs bumbu vairāk kontrolēja Marokas izlase, taču drīz vien iniciatīvu pārņēma Brazīlija. Ilgi nebija jāgaida, kad viņi pie darba lika arī Marokas izlases vārtsargu. Brazīlijas izlase vairākkārt ieskandināja trauksmes zvanus pie pretinieku vārtiem, taču bumbu tīkliņā tā arī nespēja raidīt.

Marokas izlase tikmēr vairāk koncentrējās un aizsardzību un pretuzbrukumiem. Viens no šiem uzbrukumiem beidzās ar spēcīgu raidījumu tieši pa vārtu stabiņu, Brazīlijas izlasei par mata tiesu paliekot nepārspētai.

Futbola dzimtenes spiediens turpinājās un likumsakarīgi sekoja arī pirmais vārtu guvums.

Atlikušajā puslaika daļā abas izlases apmainījās ar bīstamiem uzbrukumiem, taču rezultāts palika nemainīgs.

Otrajā puslaikā Maroka visiem spēkiem metās rezultātu izlīdzināt, taču Brazīlijas aizsardzību atslēgt tā arī neizdevās. Spēles izskaņā Marokas spiediens bija ievērojams, taču ar to bija par maz, lai atspelētos.

Brazīlijas izlases pirmajās trijās spēlēs guva tikai uzvaras. Arī Maroka grupas spēlēs palika nepārspēta, taču viņi guva tikai vienu uzvaru, divreiz spēlējot neizšķirti.

Vēlāk svētdien pašreizējie čempioni Argentīna spēkosies ar Krievijas Futbola savienības komandu. Šī spēle sāksies 18.30 pēc Latvijas laika, to tiešraidē vērot varēs LSM.lv.

Pirmdien atlikušajos ceturtdaļfināla pāros spēkosies Spānija ar Portugāli un Irāna ar Kazahstānu.

Pasaules telpu futbola čempionāts Lietuvā risināsies līdz 3. oktobrim.