Eiropas čempionāts pludmales volejbolā sievietēm

Eiropas čempiones pludmales volejbolā T. Graudiņa un A. Kravčenoka atgriežas mājās

Latvijas futbola virslīga. "RFS" - "Riga" FC

BFC «Daugavpils» un «Riga» FC gūst uzvaras virslīgas spēlēs

Latvijas futbola virslīgas spēlē svētdien FK “Liepāja” mājas spēlē ar 1:2 piekāpās “BFC Daugavpils”, bet galvaspilsētas derbijā "Riga FC" ar 2:1 pārspēja tuvāko sekotāju RFS, liecina organizatoru informācija.

Jau pirmajā puslaikā mačā starp kurzemniekiem un latgaļiem daugavpilieši pārņēma iniciatīvu - "uguņoja" Nandi Činonso Offors, kurš izcēlās ar diviem vārtu guvumiem - spēles 17. un 29. minūtē.

Spēles 89. minūtē gan Kristers Čudars kaut mazliet spēja iepriecināt skatītājus, samazinot rezultāta starpību.

Pēc šī mača abas vienības turnīra tabulās saglabāja līdzšinējās pozīcijas - FK "Liepāja" ar 28 punktiem 22 spēlēs palika sestajā pozīcijā, bet "BFC Daugavpils" ar 24 punktiem 22 spēlēs ieņem priekšpēdējo jeb astoto pozīciju.

Savukārt vakarā čempionvienība "Riga FC" ar 2:1 pārspēja tuvāko sekotāju virslīgas tabulā RFS. Rezultātu atklāja Darko Lemajičs, izvirzot RFS vadībā, bet pirmā puslaika kompensācijas laikā rezultātu izlīdzināja Rožers Rodrigezs. Bet uzvaras vārtus guva Deniss Rakels.

Līdz ar šo spēli "Riga FC" nostiprinājās virslīgas vadībā ar 44 punktiem 21 spēlē, un tai ar 41 punktu 23 spēlēs seko RFS.