«Bayern» vēlreiz uzveic PSG futbolistus, sasniedz Čempionu līgas ceturtdaļfinālu

Vācijas futbola klubs Minhenes "Bayern" trešdien savā laukumā guva panākumu arī UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē un nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā. "Bayern" savā laukumā ar rezultātu 2:0 pārspēja Parīzes "Saint-Germain" (PSG), divu spēļu summā svinot uzvaru ar 3:0.

Pirmajam puslaikam noslēdzoties bez gūtiem vārtiem, otrajā pēc spēlētām septiņām minūtēm Ēriks Maksims Šupo-Motings raidīja bumbu parīziešu vārtos, taču vārti netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Vēl pēc deviņām minūtēm Šupo-Motings tika pie bumbas pēc pretinieku aizsarga kļūdas un pārspēja PSG vārtsargu, izvirzot vadībā Minhenes vienību ar 1:0. Pamatlaika pirmspēdējā minūtē 2:0 panāca Seržs Gnabrī, nodrošinot "Bayern" drošu panākumu astotdaļfinālā abu spēļu summā.

Pirmajā astotdaļfināla spēlē Minhenes vienība izbraukumā uzvarēja ar rezultātu 1:0, vienīgos vārtus gūstot PSG audzēknim Kingslijam Komanam.

Itālijas futbola klubs "AC Milan" trešdien pirmo reizi kopš 2012. gada sasniedza UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālu.

Milānas vienība izbraukumā ar rezultātu 0:0 spēlēja bezvārtu neizšķirti pret Totenhemas "Hotspur" un divu maču summā svinēja panākumu ar 1:0.

Otrajā puslaikā otro dzelteno kartīti mājinieku komandā nopelnīja Kristians Romero, atstājot "Hotspur" mazākumā, taču Milānas futbolistiem neizdevās izmantot skaitlisko pārākumu, lai gūtu vārtus un abu spēļu summā palielinātu pārsvaru.

Pirmajā astotdaļfināla mačā uzvaru ar 1:0 izcīnīja "AC Milan" futbolisti.

Otrdien Londonas "Chelsea" 2:0 uzvarēja Dortmundes "Borussia" un divu spēļu summā svinēja panākumu ar 2:1, kamēr Lisabonas "Benfica" ar rezultātu 5:1 sagrāva "Club Brugge" un divu spēļu summā triumfēja ar 7:1, Londonas un Lisabonas futbolistiem iekļūstot ceturtdaļfinālā.

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlēja 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļuva astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

2021./2022. gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides "Real" ar 1:0 pārspēja "Liverpool".

Šīs sezonas fināls plānots 10. jūnijā Stambulā, Turcijā.