«Bayern» futbolisti Čempionu līgā uzvar «Barcelona» komandu un Levandovski

Minhenes "Bayern" komanda otrdien UEFA Čempionu līgas grupu turnīra otrajā spēlē mājās ar 2:0 uzvarēja "Barcelona" vienību ar savu kādreizējo zvaigzni Robertu Levandovski sastāvā. Minhenieši sezonu sākuši ar divām uzvarām divās spēlēs.

Pirmajā puslaikā vairāk momentu bija viesiem, taču neviens no tiem netika izmantots, tajā skaitā bumbu vārtos netrāpot arī bijušajam "bavārietim" Levandovskim.

Otrajā puslaikā "Bayern" vadības iegūšanai vajadzēja piecas minūtes. Pēc stūra sitiena viesi soda laukumā nenoturēja Lukasu Ernandesu, kurš precīzi sita ar galvu – 1:0. 54.minūtē pēc mājinieku veiksmīgas saspēles labā sitiena pozīcijā izskrēja Līrojs Sanē, kurš dubultoja minheniešu pārsvaru. Nedaudz vēlāk otrā laukuma galā teicamu momentu neizmantoja Pedri, kurš trāpīja pa vārtu stabu.

Pirms tam šajā apakšgrupā Milānas "Inter" viesos ar 2:0 uzvarēja čehu komandu Plzeņas "Viktoria".

Pēc nospēlētām 20 minūtēm milāniešus vadībā izvirzīja Edins Džeko, kurš pēc Hoakina Korreas piespēles izpildīja sitienu no kreisās puses. Spēles 60. minūtē Pavels Buha pēc rupja pārkāpuma atstāja mājiniekus desmit vīru sastāvā, bet desmit minūtes vēlāk ātra pretuzbrukuma noslēgumā, asistējot Džeko, 2:0 panāca Denzels Damfrīss.

C apakšgrupā pēc divām spēlēm seši punkti ir "Bayern" komandai, pa trīs punktiem iekrājušas "Barcelona" un "Inter", bet "Viktoria" ir bešā.

Beļģijas futbola komanda "Club Brugge" otrdien izcīnīja savu otro uzvaru šīs sezonas UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā. Beļģijas klubs izbraukumā ar rezultātu 4:0 pārspēja Portugāles vienības "Porto" futbolistus.

Mača otrajā desmitminūtē pēc pārkāpuma soda laukumā uz Portu komandas vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru Ferrans Džugla 15. minūtē realizēja un panāca 1:0 viesu labā.

Otrā puslaika ievadā, 47. minūtē, Kamals Sovā atņēma pretiniekiem bumbu soda laukumā un panāca 2:0, bet piecas minūtes vēlāk Andreass Skovs Olsens saņēma no kreisās malas pagarinātu piespēli un nostiprināja viesiem vadību.

Punktu "Club Brugge" uzvarai pielika Antonio Nusa, kurš pamatlaika priekšpēdējā minūtē panāca 4:0.

B apakšgrupas otrajā mačā Leverkūzenes "Bayer" savā laukumā izrāva uzvaru 2:0 pār Madrides "Atletico".

Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām "Bayer" komandai pirmos vārtus guva Roberts Andrihs, kurš pie soda laukuma līnijas saņēma Džeremija Frimponga piespēli un raidīja bumbu vārtos. Pēc trīs minūtēm pretuzbrukuma noslēgumā, vēlreiz asistējot Frimpongam, Musa Diabī panāca 2:0.

B apakšgrupā seši punkti divās spēlēs ir "Club Brugge" futbolistiem, trīs punktus guvušas "Bayer" un "Atletico" komandas, bet "Porto" pagaidām ir bez punktiem.

Mača 89. minūtē vārtus gūstot Žoelam Matipam, "Liverpool" futbolisti otrdien svinēja uzvaru UEFA Čempionu līgas grupu turnīra otrajā spēlē. Liverpūlieši "Anfield" stadionā ar rezultātu 2:1 pārspēja Amsterdamas "Ajax".

Mača 17. minūtē "Liverpool" izmantoja "Ajax" kļūdu aizsardzībā, pēc Djogu Žotas piespēles Mohameds Salāhs saņēma bumbu soda laukumā un panāca 1:0. Desmit minūtes vēlāk Mohameds Kuduss trieca bumbu vārtu stūrī un izlīdzināja rezultātu.

Spēle jau tuvojās noslēgumam, un minūti pirms pamatlaika beigām Matips pēc stūra sitiena ar galvu sita bumbu tīklā un izrāva mājiniekiem uzvaru.

Otra šis apakšgrupas spēle starp Glāzgovas "Rangers" un "Napoli" pārcelta uz trešdienu. Otrdien Glāzgovā paredzētais mačs nevarēja notikt nepietiekamo policijas resursu dēļ, – tas saistīts ar Lielbritānijas karalienes Elizabetes II bērēm.

A apakšgrupā pa trīs punktiem ir vienu cīņu aizvadījušajai Neapoles komandai, kā arī divus mačus aizvadījušajiem Liverpūles un Amsterdamas futbolistiem. Pirmajā cīņā bez punktiem palika Glāzgovas klubs.

Lisabonas "Sporting" futbolisti otrdien UEFA Čempionu līgas mača beigās izrāva uzvaru pār Totenhemas "Hotspur". Otrās kārtas D apakšgrupas mačs noslēdzās ar rezultātu 2:0 lisaboniešu labā.

Līdz pat mača 90. minūtei rezultāts bija neizšķirts 0:0, bet pamatlaika beigās pēc stūra sitiena Paulinju ar galvu raidīja bumbu vārtos un izvirzīja mājiniekus vadībā. Kompensācijas laika trešajā minūtē teicamu reidu ar precīzu sitienu noslēdza Arturs Gomiss, kurš pielika punktu "Sporting" uzvarai.

Otrā grupas spēlē UEFA Eiropas līgas uzvarētāja Frankfurtes "Eintracht" viesos ar 1:0 pārspēja Marseļas "Olympique".

"Eintracht" vārtus guva trīs minūtes pirms pirmā puslaika beigām, kad mājinieku neveikla spēle aizsardzībā beidzās ar Jespera Lindstrema precīzu sitienu.

D apakšgrupā pēc divām cīņām seši punkti ir "Sporting" komandai, pa trīs punktiem guvušas "Hotspur" un "Eintracht", bet bez punktiem ir "Olympique".

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

2021./2022. gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides "Real" ar 1:0 pārspēja "Liverpool".