«Barcelona» uzvar pusfinālā, lielais fināls pret argentīniešu «River Plate»

Ar rezultātu 3:0 Spānijas futbola klubs ”Barcelona” ceturtdien uzvarēja Ķīnas vienību Guandžou “Evergrande” klubu Pasaules kausa pusfināla spēlē. Līdz ar to “Barcelona” svētdien finālā tiksies ar Argentīnas klubu “River Plate”, kas trešdien ar rezultātu 1:0 uzvarēja turnīra mājiniekus, Japānas klubu Hirosimas “Sanfrecce”.

Spēlē par favorīti jau iepriekš uzskatītās “Barcelona” labā visus trīs vārtus guva urugvajiešu uzbrucējs Luiss Suaress. Viņš atklāja rezultātu spēles 39. minūtē. 50. minūtē bumba pretinieku vārtos tika otro reizi, bet 67. minūtē urugvajietis precīzs bija soda sitiena realizācijā. Šo spēli futbola līdzjutējiem bija iespēja skatīties arī LTV7.

Šogad labāko pasaules futbola klubu komandu turnīrs atkal notiek Japānā, Jokohamā un Osakā. Reitingā augstāk esošās komandas –  ”Barcelona” un ”River Plate” cīņu sāka tikai no pusfināla.

Lielajā finālā daudzu gaidītā cīņā starp “Barcelona” un “River Plate”, un abās šajās vienībās ir gana daudz zvaigžņu.

Abi klubi ar izcilu un senu vēsturi, - FC ”Barcelona” dibināta 1899.gadā, Buenosairesas ”River Plate” tikai divus gadus vēlāk -  1901. Tātad abi klubi ir vairāk nekā 100 gadus veci. Parasti spriedze šādās spēlēs nav tik liela kā citos turnīros un var redzēt itin rezultatīvu spēli, labākajām komandām balvās tiek ļoti lielas naudas summas. 2014.gadā FIFA klubu Pasaules kausu ieguva Madrides ”Real”.