«Barcelona» Spānijas futbola klasikā sagrauj Madrides «Real»

"Barcelona" jau pirmajā puslaikā guva divus vārtus, bet visā spēlē sestdien uzvarēja ar 4:0, pretinieku laukumā sagraujot Madrides ''Real'' Spānijas futbola čempionāta līderu divcīņā, liecina organizatoru informācija.

Kārtējā "El Clasico" spēlē jau 11. minūtē Luiss Suaress atklāja rezultātu, ko 39. minūtē dubultoja Neimars, bet jau otrā puslaika sākumā izcēlās Andress Injesta un 74. minūtē Suaress guva savus otros vārtus spēlē. 84. minūtē ''Real'' palika mazākumā pēc Isko noraidījuma.

Pēc gandrīz divu mēnešu pārtraukuma, kas bija saistīts ar ceļgala savainojumu, laukumā devās arī Lionels Mesi, kurš spēlē iesaistījās 56. minūtē no "Barcelona" rezervistu soliņa.

"Barcelona" guva desmito uzvaru 12 spēlēs un sagādāja "Real" otro zaudējumu. "Barcelona" savu principiālāko pretinieku apsteidz jau par sešiem punktiem, bet "Real" var zaudēt arī otro vietu, ja trešajā vietā esošā Madrides ''Atletico'' svētdien viesos Seviljā uzvarēs 11. vietu ieņemošo ''Real Betis''.

Spēle "Santiago Bernabeu" stadionā ar 81 tūkstoti skatītāju vietu notika pastiprinātā drošības režīmā, par ko rūpējās aptuveni 3000 policistu, arī aģenti privātās drēbēs.