«Barcelona» futbolisti zaudē Minhenē, netiek Čempionu līgas izslēgšanas spēlēs

Vācijas bundeslīgas čempione Minhenes "Bayern" trešdien pēdējā UEFA Čempionu līgas grupas spēlē izcīnīja pārliecinošu uzvaru, tikmēr vietu izslēgšanas spēlēs nodrošināja arī Lisabonas "Benfica". "Bayern" mājas spēlē ar rezultātu 3:0 pārspēja "Barcelona", noslēdzot grupu turnīru bez zaudējumiem.

Pirmos vārtus spēles 34.minūtē guva Tomass Millers, kurš palīdzēja bumbai nokļūt vārtos pēc Roberta Levandovska sitiena ar galvu. Divas minūtes pirms pirmā puslaika beigām mājinieku pārsvaru dubultoja Līrojs Sanē, gūstot vārtus no tālas distances un panākot 2:0. Savukārt 3:0 spēles 62.minūtē panāca 18 gadus vecais Džamals Musialama.

Savukārt otrā grupas spēlē "Benfica" mājās ar rezultātu 2:0 pārspēja Kijevas "Dynamo".

Spēles liktenis izšķīrās spēles pirmajā puslaikā, kad septiņu minūšu laikā mājinieki guva divus vārtus. Vispirms 16.minūtē ar precīzu sitienu pa vārtiem izcēlās Romans Jaremčuks, bet 22.minūtē Žilbertu panāca 2:0.

E grupā pārliecinoši pirmo vietu ieņēma Minhenes "Bayern" ar izcīnītiem 18 punktiem, bet otrajā vietā ar astoņiem punktiem ierindojās Lisbonas "Benfica", trešo vietu ieņēma "Barcelona" ar izcīnītiem septiņiem punktiem. Pēdējā vietā ierindojās Kijevas "Dynamo" ar vienu punktu.

Francijas čempione "Lille" un "Salzburg" trešdien guva panākumus UEFA Čempionu līgas spēlēs un izcīnīja vietu izslēgšanas spēļu turnīrā.

G apakšgrupā pirms pēdējās kārtas uz izslēgšanas turnīru pretendēja visas četras komandas, taču, kamēr abām uzvarētājām būtu pieticis ar neizšķirtu, "Wolfsburg" un "Sevilla" vajadzēja uzvarēt, kas tomēr neizdevās.

Francijas čempione "Lille", pārspējot "Wolfsburg" izbraukumā ar 3:1, izcīnīja pirmo vietu G grupā.

Pirmajā puslaikā pēc Žonatana Ikona piespēles bumbu vārtos raidīja Buraks Jilmazs. Savukārt 72.minūtē 2:0 panāca Džonatans Deivids, bet pēc sešām minūtēm vēlreiz rezultatīvu piespēli atdeva Ikona un vārtus guva Andrē Gomess. Vienīgos vārtus mājinieku labā pamatlaika pēdējā minūtē guva Renāto Štefens.

Otrā grupas spēlē "Salzburg" mājās ar 1:0 uzvarēja "Sevilla".

Vienīgos vārtus spēles 50.minūtē guva Noa Okafors.

G grupā pirmajā vietā ar 11 izcīnītiem punktiem ierindojās "Lille", bet otro vietu ar desmit punktiem izcīnīja "Salzburg". Ar sešiem punktiem trešo vietu izcīnīja "Sevilla", savukārt "Wolfsburg" ar pieciem punktiem grupu turnīru beidza ceturtajā vietā.

Anglijas futbola premjerlīgas klubs Mančestras "United", kas jau bija nodrošinājis vietu UEFA Čempionu līgas izslēgšanas turnīrā, trešdien pēdējā mačā spēlēja neizšķirti, taču otra F grupas spēle sniegputeņa dēļ tika pārcelta.

"United", spēlējot ar vairākiem jaunajiem futbolistiem, mājās ar rezultātu 1:1 nospēlēja neizšķirti pret Šveices komandu "Young Boys".

Pirmos vārtus spēles devītajā minūtē guva Meisons Grīnvuds, izvirzot mājiniekus vadībā ar 1:0. Trīs minūtes pirms pirmā puslaika beigām neizšķirtu panāca Fabiāns Rīders.

Otra grupas spēle, kurā bija jātiekas "Villarreal" un Bergāmo "Atalanta", lai noskaidrotu komandu, kura izcīnītu otru ceļazīmi uz "play-off" turnīru, tika pārcelta uz ceturtdienu sniegputeņa dēļ, vēsta Bergāmo vienības ieraksts vietnē "Twitter".

F grupā pirmo vietu ar 11 izcīnītiem punktiem ieņēma Mančestras "United", bet pirms izšķirošā mača otrajā vietā ar septiņiem punktiem ierindojas "Villarreal", un trešajā vietā ar sešiem punktiem atrodas "Atalanta". Savukārt "Young Boys" ar pieciem punktiem ieņem pēdējo vietu grupā.

Anglijas futbola premjerlīgas vienība Londonas "Chelsea", kas jau bija nodrošinājusi vietu UEFA Čempionu līgas izslēgšanas turnīrā, trešdien grupu spēles noslēdza ar neizšķirtu, bet Turīnas "Juventus", izcīnot uzvaru, ieņēma pirmo vietu H grupā.

"Chelsea" izbraukumā ar rezultātu 3:3 spēlēja neizšķirti pret Sanktpēterburgas "Zeņit".

Jau spēles otrajā minūtē pēc stūra sitiena no vārtus līnijas "Chelsea" vadībā izvirzīja Tīmo Verners. Pirmā puslaika izskaņā triju minūšu laikā mājinieki spēja izvirzīties vadībā ar 2:1, vārtus ar galvu gūstot vispirms Klaudinju, bet pēc tam precīzs izgājienā viens pret viens bija arī Serdars Azmuns. Otrajā puslaikā spēlēs 62.minūtē neizšķirtu panāca Romelu Lukaku, bet otro reizi vārtus guva Verners, atkal izvirzot vadībā Londonas vienību.

"Chelsea" gan nespēja nosargāt pārsvaru, jo kompensācijas laika ceturtajā minūtē neizšķirtu panāca Magomeds Ozdojevs, gūstot atlēkušo bumbu un raidot to vārtos.

Savukārt grupas otrā spēlē Turīnas vienība mājās ar rezultātu 1:0 pārspēja "Malmo", sagādājot pretiniekiem piekto zaudējumu.

Spēles 18.minūtē pēc Federiko Bernarderči piespēles vārtus no tuvas distances guva Moize Kens.

H grupā pirmajā vietā ar 15 izcīnītiem punktiem ierindojās Turīnas "Juventus", bet otro vietu ieņēma Londonas "Chelsea" ar 13 punktiem. Trešajā vietā ierindojās Sanktpēterburgas "Zeņit" ar pieciem punktiem, un pēdējo vietu ar vienu punktu ieņēma "Malmo".

UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā 32 komandas ir sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļūst nākamajā kārtā, trešā pārceļas uz Eiropas līgas sacensībām, bet ceturtajai Eiropas kausu sezona ir beigusies.

Šīs sezonas fināls norisināsies 28.maijā norisināsies Sanktpēterburgā, Krievijā.