«Barcelona» futbolisti no Minhenes atgriežas kā Čempionu līgas finālisti

Čempionu līgas pusfināla atbildes spēlē "Barcelona" otrdien Vācijā ar 2:3 zaudēja Minhenes "Bayern" futbolistiem, tomēr divu spēļu summā Katalonijas klubs bija pārliecinoši pārāks ar 5:3 un sasniedza finālu.

Lai gan rezultātu jau 7.minūtē atklāja laukuma saimnieki, kad iespēju brīvi sist ar galvu no vārtu priekšas pēc stūra sitiena izmantoja Medhi Benatia, pēc nospēlētas pusstundas dueļa iznākums praktiski bija skaidrs, jo Luiss Suaress divreiz izvirzīja drošā vārtu gūšanas pozīcijā Neimaru, kurš panāca 2:1. Tobrīd divu spēļu summā "Barcelona" pārsvars sasniedza 5:1 un "Bayern" iekļūšanai finālā bija nepieciešami vēl pieci vārti.

Gandarījumam Minhenes klubs vismaz atbildes spēlē spēja izcīnīt uzvaru, ko nodrošināja Roberta Levandovska un Tomasa Millera gūtie vārti otrajā puslaikā.

"Barcelona" saglabāja cerības uz trīskāršiem lauriem vainagotu sezonu, jo klubs ir tuvu Spānijas čempionu titulam, kā arī spēlēs Spānijas kausa finālā pret Bilbao "Athletic". Savukārt "Bayern" Čempionu līgā otro gadu pēc kārtas netika tālāk par pusfinālu, lai gan spēja pārtraukt "Barcelona" nezaudētu 18 spēļu sēriju.

Čempionu līgas finālā "Barcelona" 6.jūnijā finālā Berlīnē tiksies ar Madrides "Real" vai Turīnas "Juventus" no Itālijas. Otrā pusfinālā pirms trešdien Spānijas galvaspilsētā paredzētās atbildes spēles "Juventus" ir vadībā ar 2:1.