«Barcelona» futbolisti cieš smagu sakāvi Spānijas Superkausa pirmajā spēlē

"Barcelona" futbolisti piektdien viesos ar 0:4 cieta sakāvi pret Bilbao "Athletic" Spānijas Superkausa pirmajā spēlē, liecina organizatoru informācija. Atbildes spēle notiks pirmdien, taču Barselonas kluba izredzes iegūt šogad piekto trofeju ir visai pieticīgas.

Bilbao uzvarētājiem trīs vārtus otrajā puslaikā guva Aritss Aduriss, bet rezultātu 13. minūtē atklāja Mikels Sanhosē. Pēc "Barcelona" vārtsarga Marka Andrē ter Stēgena aplama izgājiena no vārtiem Sanhosē bija precīzs gandrīz no laukuma centra.

Savukārt Aduriss otrajā puslaikā 15 minūšu laikā panāca 4:0, pēdējos vārtus gūstot ar 11 metru soda sitienu.

Šonedēļ "Barcelona" Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi izcīnīja Eiropas futbola federāciju savienības (UEFA) Superkausu, pagarinājumā ar 5:4 pārspējot vēl vienu Spānijas klubu "Sevilla". Pirmoreiz pēdējos 14 gados "Barcelona" divās spēlēs pēc kārtas ielaida četrus vārtus.

Spānijas Superkausa izcīņā valsts čempioni tiekas ar Spānijas kausa īpašniekiem, taču aizvadītajā sezonā "Barcelona" ieguva abas trofejas, tādēļ iespēja pretendēt uz Superkausu tika dota Spānijas kausa finālistiem Bilbao "Athletic".

Aizvadītajā sezonā "Barcelona" uzvarēja arī Spānijas čempionātā un triumfēja UEFA Čempionu līgā.