Pārbaudes spēle basketbolā. Lietuva – Latvija

Baltijas čempionāta riteņbraukšanā grupas brauciens. Emīls Liepiņš

Latvijas futbola Virslīga. FK "Metta" - FK "Auda"

«Auda» trešo reizi virslīgas sezonā pārspēj FK «Metta» futbolistus

"Auda" pirmdien "Optibet" Latvijas futbola virslīgas 19.kārtas spēlē trešo reizi šosezon pārspēja "Metta" futbolistus. "Auda" izbraukuma spēlē ar rezultātu 2:0 uzvarēja "Metta", kas piedzīvoja trešo neveiksmi pēc kārtas.

Pirmā puslaika izskaņā viesu komandu vadībā izvirzīja Staņislavs Krapuhins, kurš nekļūdīgi izpildīja "pendeli".

63.minūtē "Auda" varēja dubultot pārsvaru, gūstot atlēkušo bumbu netālu no pretinieku vārtiem, taču laukuma saimniekus no zaudētiem vārtiem glāba Jānis Beks.

Pamatlaika izskaņā "Auda" tomēr izdevās panākt 2:0, vārtus 88.minūtē gūstot Daniilam Ulimbaševam.

Pirmajās divās tikšanās reizēs šosezon pārāki bija "Auda" futbolisti, uzvarot ar 3:2 un 1:0.

Jau ziņots, ka 19.kārtā virslīgas līdervienību cīņā "Valmiera" ar 2:0 pārspēja "Riga", RFS ar 2:0 uzvarēja Jūrmalas "Spartaks" futbolistus, bet "Daugavpils" izbraukumā ar 1:0 trešo reizi šosezon uzvarēja "Tukums 2000"/"Telms". Savukārt šodien "Liepāja" ar 2:0 izcīnīja panākumu pār "Super Nova".

Turnīra tabulas galvgalī ar 50 punktiem 19 mačos ir "Valmiera", RFS ar 42 punktiem pakāpusies uz otro vietu, bet trešā ar 40 punktiem ir "Riga". Aiz pirmā trijnieka atrodas "Liepāja" ar 39 punktiem, "Auda" ar 27 punktiem 18 cīņās un "Daugavpils" ar 24 punktiem 18 dueļos. 14 punkti 18 cīņās ir "Tukums 2000"/"Telms" komandai, 13 punkti ir "Metta", 11 punktus 17 spēlēs sakrājis "Spartaks", kamēr pieci punkti ir "Super Nova" vienībai.

2022.gada virslīgā spēlē desmit komandas. Virslīgas čempionātā pagājušajā sezonā pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē triumfēja RFS, otrajā vietā ierindojās "Valmiera", bet bronzas godalgas izcīnīja "Liepāja". Tikmēr iepriekšējo trīs sezonu čempionvienība "Riga" ieņēma ceturto vietu.

"Optibet" Nākotnes līgā aizvadītajā sezonā pirmās trīs vietas ieņēma "Auda", "Tukums 2000"/TSS un "Super Nova" komandas, pievienojoties virslīgas klubiem.

Plānots spēles aizvadīt četros apļos no 11.marta līdz 13.novembrim.