Ātri ielaisti divi vārti Latvijas U-21 izlasei maksā zaudējumu Skotijas futbolistiem

Latvijas U-21 futbola izlase otrdien Liepājā ar 0:2 zaudēja Skotijas vienaudžiem 2019.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupas spēlē, kurā viesi jau līdz pirmā puslaika vidum panāca divu vārtu pārsvaru, liecina organizatoru informācija.

Skotus 16.minūtē vadībā izvirzīja Olivers Burks, bet trīs minūtes vēlāk Olivers Makbērnijs viesu pārsvaru divkāršoja.

Daiņa Kazakeviča vadītās Latvijas U-21 izlases rēķinā piecās kvalifikācijas grupas spēlēs ir neizšķirti pret Andoru un Ukrainu, kā arī zaudējumi Anglijas un Nīderlandes vienaudžiem. Sešu komandu grupā Latvijas izlase ir pēdējā ar sešās spēlēs gūtiem diviem punktiem.

Finālturnīrā iekļūs deviņu atlases grupu uzvarētāji, bet četras labākās otro vietu ieguvējas nonāks kvalifikācijas izslēgšanas kārtā, kur noskaidros vēl divu ceļazīmju īpašniekus.