ASV futbolistes arī astoto reizi tiek Pasaules kausa pusfinālā. Spilgtākās epizodes

Trofejas pašreizējās īpašnieces amerikānietes Pasaules kausa ceturtdaļfinālā piektdien Parīzē ar 2:1 pārspēja mājinieces Francijas futbolistes un iekļuva finālturnīra četru spēcīgāko komandu vidū. Pasaules kausa izcīņa sievietēm notiek astoto reizi, un vēl nekad pusfināli nav notikuši bez ASV izlases dalības.

Pasaules kausa finālturnīros allaž godalgas guvušās amerikānietes pusfinālā 2.jūlijā Lionā spēlēs pret Angliju.

Ātrs un tehniski kvalitatīvs futbols abu komandu izpildījumā neļāva garlaikoties līdzjutējiem, kuri piepildīja apmēram 45 000 vietu "Parc des Princes" stadionā. Divus vārtus amerikānietēm guva Megana Rapino.

ASV izlase gūst pirmos vārtus

Amerikānietes rezultātu atklāja 5.minūtē pēc Rapino teicami izpildīta tiešā brīvsitiena.

Rapino divkāršo ASV pārsvaru

Pēc pārtraukuma gandrīz nepārtraukti uzbruka Francijas izlase un iekrita uz pretuzbrukumu, ko pēc piespēles gar vārtiem 65.minūtē noslēdza Rapino.

Francijas izlase samazina rezultāta starpību

Francūzietes revanšējās tikai vienreiz 81.minūtē pēc tiešā brīvsitiena, kad vārtu priekšā precīzi ar galvu sita Vendija Renāra.

Pēdējos divos ceturtdaļfinālos sestdien tiksies Itālija-Nīderlande un Vācija-Zviedrija. Visas izslēgšanas turnīrā atlikušās spēles tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv.

Finālturnīra priekšsacīkstēs sešās grupās sadalītas 24 valstsvienības apļa turnīra izspēlē noteica 16 komandas, kas cīņu turpināja izslēgšanas turnīrā. Spēles notiek deviņās Francijas pilsētās.

Pasaules kausa ieguvējas kļūs zināmas 7.jūlijā finālā Lionā.