ASV futbola izlase mulsina Angliju ar neizšķirtu Pasaules kausa spēlē. Galvenie notikumi

Anglijas un ASV futbola izlases piektdien cīnījās neizšķirti 0:0, abām komandām saglabājot izredzes Pasaules kausa finālturnīrā tikt izslēgšanas kārtā. Abu komandu pārstāvētajā grupā cīņā par vietu astotdaļfinālā izšķirošas būs pēdējās kārtas spēles.

Amerikāņi pirmā puslaika vidū apliecināja sevi kā ātru komandu, kas spēj uzbrukumos bez kavēšanās apdraudēt vārtus. Ja mača sākuma daļā bīstamākā epizode bija Harija Keina sitiens, ko soda laukumā nobloķēja ASV aizsargs Volkers Cimermans, tad turpinājumā vistuvāk vārtu guvumam tika amerikāņi ar Kristiana Pulisiča trāpījumu pa vārtu pārliktni.

Arī pēc pārtraukuma ASV izlase izveidoja draudīgākus uzbrukumus, tomēr angļi liedza tos noslēgt ar bīstamiem sitieniem. Abas komandas vairāk centās nepieļaut kļūdas aizsardzībā, tādēļ lielākā daļa uzbrukumu neradīja lielus draudus vārtiem.

Amerikāņi un angļi spēlē B grupā, kur iepriekš piektdien Irānas futbolisti uzveica Velsu

Pirmajā spēlē grupā Anglijas izlase neatstāja cerības Irānai (6:2), savukārt ASV cīnījās neizšķirti ar Velsu (1:1). Pēdējā kārtā spēlēs Velsa-Anglija un Irāna-ASV, lielākas vai mazākas izredzes saglabājot visām komandām. Gandrīz droši par vietu izslēgšanas pirmajā kārtā var būt angļi, kam tikai zaudējums Velsai ar četru vai vairāk vārtu starpību var liegt iespēju tikt tālāk.

Uz Pasaules kausu Katarā pretendē 32 valstsvienības, kas turnīra pirmajā posmā ir sadalītas astoņās grupās un līdz 2. decembrim izspēlēs apļa turnīru. Pa divām labākajām katras grupas komandām iekļūs izslēgšanas posmā, kas noslēgsies ar finālu 18. decembrī.