ASV dāmu futbola izlase nosargā pasaules čempionu titulu. Spilgtākās epizodes

Francijā notiekošā Pasaules kausa izcīņa sieviešu futbolā svētien sasnieza kulmināciju - aizraujošā finālspēlē titulu nosargāt izevās ASV izlasei, kas ar 2:0 uzvarēja Nīderlandes futbolistes. Šī ASV jau ir ceturtā trofeja.

Abas izlases ļoti apņēmīgi, bet tomēr prātīgi uzsāka spēli. Ik pa brīdim labi momenti radās gan ASV, gan Nīderlandes izlasēm, tomēr pirmajā puslaikā vārtu guvumā tie nerezultējās.

Tikai spēles 62. minūtē ASV tika pie iespējas izpildīt 11. metru soda sitienu, kuru sekmīgi veica Megana Rapino, izvirzot ASV izlasi vadībā.

Rapino sekmīgi izpilda 11 metru soda sitienu

69. minūtē ASV jau izdevās panākt visai komfortablu vadību, kad vārtus guva Rouza Lavelle.

ASV nostiprina vadību

Pirms galvenās trofejas pasniegšanas tika apbalvots turnīra vērtīgākās spēlētājas. Tā par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīta amerikāniete Rapino. Bet labākās vārtsardzes gods pienācās nīderlandietei Sārai van Fēnenālai, kas finālā rādīja patiesi apbrīnojamu spēli. Savukārt labākās jaunās spēlētājas balva pienācās vācietei Džūliai Gvinnai.

Apbalvošanas ceremonija

Pusfinālā Nīderlande izrāva uzvaru pār Zviedriju ar 1:0, savukārt ASV ar 2:1 bija pārāka pār Angliju.

Sestdien bronzas finālā pie godalgas tika Zviedrijas futbolistes, kuras ar 2:1 uzvarēja Angliju.