Astoņas valstis pretendēs uz sieviešu futbola Pasaules kausa rīkošanu

Starptautiskās Futbola federācijas (FIFA) astoņas dalībvalstis apstiprināja vēlmi 2023.gadā sarīkot Pasaules kausa finālturnīru sievietēm, otrdien vēstīja insidethegames.biz. FIFA pretendentiem izsūtīja visus nepieciešamos dokumentus kandidatūru tālākai virzīšanai.

Pasaules kausa rīkošanu ir gatava uzņemties Argentīna, Austrālija, Brazīlija, Dienvidāfrika, Dienvidkoreja, Japāna, Jaunzēlande un Kolumbija. Dienvidkoreja finālturnīru varētu rīkot kopā ar Ziemeļkoreju. Kandidātiem līdz 2019.gada 13.decembrim jāiesniedz FIFA visi nepieciešamie dokumenti, kas apliecina gatavību uzņemties organizatoru pienākumus. Līdz oficiālajai dokumentu iesniegšanas dienai var pieteikties arī citi pretendenti, kas būs gatavi apvienot spēkus ar kādu no jau zināmajiem kandidātiem.

Nākamā gada sākumā visus pretendentus klātienē apciemos FIFA inspektori, bet finālturnīra organizatorus paredzēts nosaukt 2020.gada maijā. 

Augustā lēmumu nepretendēt uz sieviešu Pasaules kausa rīkošanu 2023.gadā paziņoja Beļģijas Futbola federācija, kā arī no kandidēšanas atteicās iepriekš interesi izrādījusī Bolīvija.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti