«Arsenal» treneris Emerijs: Pārliecinošā uzvara pusfināla pirmajā spēlē vēl neko nedod

UEFA Eiropas līgas pusfināla pirmajā mačā Londonas „Arsenal” savās mājās ar 3:1 pārspēja Spānijas „Valencia”, sperot spoli pretim iekļūšanai finālā. Tomēr kluba treneris Unajs Emerijs pēc spēles teic, ka nekas vēl nav izšķirts un abas komandas saglabā vienādas izredzes iekļut finālā.

„Iespēja iekļūt finālā ir 50 pret 50. Tas [3:1] ir labs rezultāts mājās pirmajā spēlē, bet atbildes mačs būs ļoti grūts un, iespējams, pilnīgi citāds,” pieticīgi izteicās Emerijs.

Treneris arī piebilda, ka komandai būs jāspēlē kā jaunā spēlē, neskatoties uz rezultātu divu spēļu summā. „Mums jāspēlē gudri,” sacīja Emerijs.

Spēles vienpadsmitajā minūtē rezultātu atklāja „Valencia”, ar galvu precīzi spēlējot Muktaram Diakhabi.

Tomēr viesu prieki nebija ilgi, jo septiņas minūtes vēlāk Aleksandrs Lakazets izlīdzināja rezultātu. Pēc pāris minūtēm viņš izcēlās ar vēl vienu precīzu raidījumu, mājiniekiem pārņemot vadību.

Pēdējos vārtus „Arsenal” guva jau kompensācijas laikā, šoreiz atzīmējoties Pjēram Emerikam Obamejangam.

Atbildes spēle paredzēta Spānijā ceturtdien. Finālā iekļūs komanda, kas būs pārāka divu spēļu summā.

Tikmēr otrā pusfinālā pārī Frankfurtes „Eintracht” savu skatītāju priekšā neizšķirti (1:1) cīnījās Londonas „Chelsea”.