Argentīnas futbola izlase pierāda pārākumu spēlē pret Austrāliju un tiek ceturtdaļfinālā. Labākās epizodes

Spraigā Pasaules kausa izcīņas astotdaļfināla mačā Argentīnas futbola izlase ar 2:1 uzvarēja sīksto Austrāliju. Pirmo vārtu autors Lionels Mesi, kuram šī bija tūkstošā oficiālā spēle. Ceturtdaļfiinālā Argentīnai pretim stāsies Nīderlande.

Spēle sākās gana piesardzīgi. Un tikai 36. minūtē Argentīnai izdevās atklāt rezultātu. Lionels Mesi, kuram šī ir tūkstošā oficiālā spēle, izvirza savu izlasi vadībā!

Lionels Mesi izvirza Argentīnas izlasi vadībā

57. minūtē rezulāts uz tablo jau 2:0 - vārtu autors Hulians Alvaress.

Alvaress palielina Argentīnas izlases pārsvaru

77. minūtē spēle atguva intrigu, kad  bumba nonāca pie Kreiga Gudvina, un viņš bija precīzs, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Austrālija samazina rezultāta starpību

Spēles izskaņa bija ļoti spraiga, taču Argentīna spēja noturēt uzvaru.

Abas izlases savā starpā ir tikušās ne reizi vien, un uzvaru bilance ir par labu Argentīnai.

Pasaules kausa finālturnīrā Katarā startēja 32 valstsvienības, kas turnīra pirmajā posmā tika sadalītas astoņās grupās un līdz 2. decembrim izspēlēja apļa turnīru. Pa divām labākajām katras grupas komandām iekļuva izslēgšanas posmā, kas noslēgsies ar finālu 18. decembrī.