Ar Verpakovski laukumā FK «Liepāja» uzvar virslīgas spēlē

FK "Liepāja" prezidents Māris Verpakovskis svētdien devās laukumā uz maiņu Latvijas virslīgas spēlē, palīdzot komandai gūt uzvaru 1:0 pār pastarīšiem Rīgas "Daugavas" futbolistiem, informēja organizatori. Jaundibinātā FK "Liepāja" guva sešās spēlēs trešo uzvaru.

Verpakovskis spēlē iesaistījās 61. minūtē, kad nomainīja Dāvi Ikaunieku. Viens no savulaik Latvijas izcilākajiem futbolistiem iesaistījās uzbrukumu organizēšanā un vairākkārt veicināja draudus "Daugavas" vārtiem.

Uzvaru liepājniekiem nodrošināja uz maiņu laukumā uznākušais Toms Gucs, kurš 79.minūtē uz soda laukuma robežas apstrādāja bumbu, un ar zemu sitienu raidīja to vārtos. Pēc ielaistajiem vārtiem par nesavaldību no viesu komandas tehniskās zonas izraidīja "Daugavas" galvenā trenera vietas izpildītāju Arvidu Skrupski - viņš neapmierinātību ar notikumu gaitu pauda, pārkāpjot laukuma robežas. Cīņas turpinājumā Skrupskis centās rīkojumus dot no skatītāju tribīnēm.

FK "Liepāja" aizvada debijas sezonu, pirms kuras Verpakovskis teica, ka gatavojas vēl iziet laukumā, lai varētu dzimtajā pilsētā simboliski noslēgt ilgo futbolista karjeru.

Citās virslīgas spēlēs svētdien FK "Jelgava" Olainē ar 1:2 zaudēja līderiem FK  "Ventspils", turpretim "Skonto" ar 3:1 pārspēja virslīgas jaunpienācēju BFC  "Daugavpils".