Latvijas čempionāts volejbolā. "RTU/Robežsardze/Jūrmala" 3:1 "DU/Ezerzeme"

Latvijas futbola Virslīga. RFS 1:2 "Valmiera FC"

Latvijas futbola Virslīga. FK "Liepāja" - SK "Super Nova Salaspils"

Ar FK «Liepāja» uzvaru atklāj futbola virslīgas sezonu

Piektdien Liepājā ar FK “Liepāja" uzvaru pār jaunpienācēju Salaspils “Super Nova” sākās jaunā futbola virslīgas sezona.

Pārliecinošu uzvaru Liepājā guva mājenieki, ar 3:1 uzvarot jaunpienācēju “Super Nova”. Tiesa gan, arī jaunā komanda izrādīja itin teicamu pretestību.

Spēles rezultātu jau 12. minūtē atklāja Pablo Martins Rodrigezs, bet jau pēc minūtes Ričards Rullis panāca izlīdzinājumu. Pārtraukumā komandas aizgāja pie rezultāta 1:1.

Otrajā puslaikā ar vārtu guvumiem izcēlās Hgans Ukpa un Artūrs Karašausks, liekot tribīnēm uzgavilēt.

Sestdien "Riga FC" tiksies ar "Valmiera FC", Jūrmalas "Spartaks" ar RFS, bet svētdien - "BFC Daugavpils" ar "Tukums 2000/Telms", kā arī FK "Metta" un FK "Auda".

Šajā virslīgas sezonā piedalās 10 komandas – RFS, “Valmiera FC”, FK “Liepāja”, “Riga FC”, “BFC Daugavpils”, Jūrmalas “Spartaks”, GK “Metta,”, kā arī trīs jaunpienācējas no Nākotnes līgas – FK “Auda”, “Tukums 2000/Telms” un “Super Nova”. Sezona sākas 11. martā un noslēgsies 13. novembrī.

Pērn virslīgā startēja deviņas komandas, bet sezonu noslēdza vien septiņas.