Ar Fjodorova «hat-trick» nepietiek, lai «Metta/LU» virslīgas mačā pārspētu «Spartaku»

Futbola klubs Jūrmalas „Spartaks” pirmdien Latvijas virslīgas mačā atspēlēja divu vārtu deficītu un ar 4:3 pārspēja „Metta/LU” komandu, vēsta organizatori. Savukārt zaudējumu piedzīvoja līgas līderi RFS, kas ar 0:1 piekāpās „Riga FC”.

(Papildināts ar „Riga FC” uzvaru)

Uzvarētājiem vārtus guva Artemijs Maļejevs, Vitors Silva Onorātu, Jevgeņijs Kobzars un Kaspars Svārups.

Tikmēr „Meta/LU” labā ar „hat-trick” izcēlās Vladislavs Fjodorovs.

Mača ievadā Maļejevs izvirzīja vadībā „Spartaku”, bet otrajā puslaikā vien 13 minūšu laikā Fjodorovs trīs reizes bumbu nogādāja jūrmalnieku vārtos.  Vēl 77. minūtē „Metta/LU” bija vadībā ar 1:3, taču pamatlaika priekšpēdējā minūtē uz maiņu nākušais Svārups atgrieza vadību Jūrmalas klubam.

Tikmēr citā spēlē teju visu maču mazākumā atradās līgas līdervienība RFS, kas piekāspās „Riga FC”. Vienīgos vārtus šajā mačā guva Ivans Lukjanovs.

Kopvērtējumā Līderos atrodas RFS ar 37 punktiem. „Riga FC” un FK „Ventspils” seko ar 31 punktu, bet „Spartaks” ar 29 punktiem ieņem trešo vietu, kamēr „Metta/LU” ar četriem punktiem ir priekšpēdējā septītajā vietā.