Anglijas sieviešu futbola izlase sagrauj Norvēģiju un iekļūst Pasaules kausa pusfinālā

Pasaules kausa izcīņas futbolā sievietēm ceturtdaļfināla spēlē Anglijas dāmas pārliecinoši ar 3:0 uzvarēja Norvēģijas izlasi, nodrošinot iekļūšanu pusfinālā, liecina organizatoru informācija.

Anglija jau spēles trešajā minūtē atklāja rezultātu, gūstot ātrākos vārtus šajā turnīrā. Gola autore Džaila Skota.

Anglija izvirzās vadībā

40. minūtē Norvēģiju atkal sarūgtināja anglietes, šoreiz vārtus guva Elena Vaita.

Vaita palielina Anglijas pārsvaru

Otrā puslaikā anglietes turpināja dominēt, un 57. minūtē Lūsija Bronze guva jau trešos vārtus šajā spēlē.

Anglija laupa jebkādu cerību Norvēģijai

Finālturnīra grupu kārtā sešās grupās sadalītas 24 valstsvienības apļa turnīra izspēlē noteica 16 komandas, kas iekļuva astotdaļfinālā. Savukārt ceturtdaļfinālā iekļuva Norvēģijas, Anglijas, Francijas, ASV, Itālijas, Nīderlandes, Vācijas un Zviedrijas futbolistes.

Nozīmīgākās izslēgšanas turnīra spēles tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv.

Pasaules kausa ieguvējas kļūs zināmas 7.jūlijā finālā Lionā.