Anglijas futbola izlase bez grūtībām uzvar Velsu. Spilgtākās epizodes

Bez lielas piepūles Anglijas futbola izlase Pasaules kausa finālturnīrā ar 3:0 uzvarēja Velsas valstsvienību, kura pat nemēģināja izrādīt nopietnu pretestību.

Paralēli spēlēja Irānas un ASV izlases, B grupas komandām cīnoties par vietu astotdaļfinālā, un šajā mačā uzvaru ar 1:0 svinēja ASV izlase, izcīnot ceļazīmi uz astotdaļfinālu. Līdz ar to astotdaļfinālā tiksies Anglija un Senegāla, kā arī Nīderlande un ASV.

Pirmo periodu abas izlases aizvadīja tā kā taustoties – saraustīta, nekvalitatīva un pārkāpumiem bagāta spēle, kurā tikai viena reāla vārtu gūšanas iespēja.

Otrais puslaiks sākās jau krietni savādāk. Spēles rezultātu atklāja Markuss Rešfords , kurš 50. minūtē izpildīja soda sitienu.

Rešfords atklāj spēles rezultātu

Un jau burtiski tūlīt, izmantojot pacēlumu pēc gūtajiem vārtiem, Fils Fodens dubulto pārsvaru!

Anglija dubulto pārsvaru

Velsas pretestība apsīka, nemaz nopienti nesākusies. 68. minūtē Rešfordam trešie vārti šajā turnīrā un otrie šajā spēlē. Perfekta individuālā meistarība, un rezultāts uz tablo – 3:0, un Anglijai ceļazīme kā grupas uzvarētājai uz astotdaļfinālu kabatā.

Rešfords izceļas ar vēl vienu vārtu guvumu

Uz divām vietām izslēgšanas pirmajā kārtā B grupā ar atšķirīgām izredzēm pretendē visas četras komandas.

Uz Pasaules kausu Katarā pretendē 32 valstsvienības, kas turnīra pirmajā posmā ir sadalītas astoņās grupās un līdz 2. decembrim izspēlēs apļa turnīru. Pa divām labākajām katras grupas komandām iekļūs izslēgšanas posmā, kas noslēgsies ar finālu 18. decembrī.